نسخه بروزرسانی اینتل پچ دارای ۴۳ درصد بهبود در کارایی

نسخه بروزرسانی اینتل پچ دارای ۴۳ درصد بهبود در کارایی

سری های بروزرسانی اینتل قرار است با کارایی های بسیار بالا و با کاربرد های مفید تری نسبت به سری های گذشته خود رونمایی شود که گفته می شود شاهد برخی از آپدیت های بسیار بالا و مناسب در این بروزرسانی وجود خواهند داشت.

این پچ کیفیت بسیار بالایی را ارائه خواهد داد و کارایی کارت گرافیک را تا ۴۳ درصد بهبود خواهد داد و عمکلرد کلی دستگاه ها را تا ۱۵ درصد افزایش خواهد داد که به سرعت بسیار بالا و پردازش قدرتمند کارت های گرافیکی اینتل کمک بسیار زیادی می کند.

یکی از منابع معتبر نزدیک به اینتل اعلام کرده است این شرکت قرار است با عرضه و ارائه آپدیت های مختلف نرم افزاری برای کارت های گرافیک خود برنامه ریزی های متنوعی را اجرایی کند که قطعا شاهد اتفاقات بسیار زیاد و جالبی در این حوزه نسبت به بقیه قسمت ها خواهیم بود.

نسخه بروزرسانی اینتل پچ برای بالا بردن کیفیت پردازش و کارایی کارت گرافیکی عرضه خواهد شد و می توان گفت شاهد یک فناوری بسیار جدید و با قابلیت بسیار مهمی برای این بخش خواهد بود و قطعا یک کارایی بسیار بلند مدتی را به این بخش اضافه خواهد کرد.

با عرضه شدن این آپدیت قطعا سرعت پردازش گرافیکی کارت های گرافیکی محصولات اینتل به طور شگفت انگیزی افزایش خواهد یافت و بار دیگر شاهد سبقت اینتل از رقیب سنتی خود یعنی AMD خواهیم بود و همین نیز باعث خواهد شد تا رقابت جذاب و خاص تر از گذشته شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نسخه بروزرسانی اینتل پچ دارای 43 درصد بهبود در کارایی

نسخه بروزرسانی اینتل پچ عرضه می شود

اینتل عنوان کرده ممکن است درصد کارایی این پچ برای تمامی کاربران یکی نباشد و نسبت به سخت افزار ها و کارایی آنها متفاوت باشد اما خاطر نشان کرده است که تمام این کاربر ها با شاهد افزایش کیفیت کارت گرافیک خود رو به رو خواهند شد.

هنوز به طور کامل مشخص نشده است که از کدام منبع و از کدام تاریخ این بروزرسانی منتشر خواهد شد و گفته می شود به احتمال زیاد شاهد عرضه این نسخه به صورت اتوماتیک بر روی این برنامه ها باشیم که به شکل درون برنامه ای اجرا خواهد شد.

باید منتظر ماند و دید که این چه تصمیمی برای عرضه و نوع بروزرسانی قرار خواهد داد تا شاهد یک اتفاق بسیار مناسب نسبت به گذشته در این کارت های گرافیک اینتل باشیم که طرفداران بسیار زیادی را در تمامی نقاط دنیا به خود اختصاص داده است باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.