نسخه جدید آئودی E-Tron جی تی رونمایی می شود

نسخه جدید آئودی E-Tron جی تی رونمایی می شود

شرکت آئودی با انتشار یک خبر درمورد خودرو های جدید به طور رسمی اعلام کرد نسخه جدید سوپر اسپورت های این شرکت قرار است به زودی وارد بازار جهانی شوند و با ترکیب بسیار مناسب و ایده آل همراه خواهد بود که واقعا جذاب و خاص خواهد بود.

این نسخه دارای قابلیت های منحصر به فرد و قدرتمندی خواهند بود که باعث افزایش رابط کاربری و همچنین بخش های مختلفی از سوی این شرکت خواهند بود که از هر لحاظی بسیار فوق العاده و بسیار جذاب و هوشمند خواهند بود.

این شرکت آلمانی نسخه جدید E-Tron جی تی با فناوری های بروز همراه خواهد کرد و ما نیز شاهد یک رابط فوق العاده بین طراحی کلی و همچنین بخش فنی و داخلی خودرو خواهیم بود که واقعا از تمامی بخش ها بسیار خاص و فوق العاده خواهد بود.

نسخه جدید آئودی E-Tron جی تی در سال ۲۰۲۱ رونمایی خواهد شد و شرکت آلمانی آئودی برای رونمایی این خودرو یک مراسم معارفه غیرحضوری و به صورت آنلاین برگزار خواهد کرد که از ویژگی های فوق العاده و بسیار حساس و جذاب بهره مند خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از دیگر قابلیت های جذاب این نسخه می توان به بهره گیری فناوری ساخت هیبریدی نام برد که آئودی توانایی این را پیدا کرده است که بتواند چنین قابلیتی را با ویژگی بسیار منحصر به فرد و همچنین جذاب در داخل این خودرو به کار بگیرد.

نسخه جدید آئودی E-Tron جی تی

نسخه جدید آئودی E-Tron جی تی

E-Tron یک سری جذاب و فوق العاده خاص در میان دیگر خودرو های شرکت آئودی محسوب می شود که با داشتن قابلیت های منحصر به فرد و همچنین جذاب توانایی های بسیار زیادی را از خود به نمایش می گذارد و این یکی از جذاب و ایده آل ترین بخش های این شرکت می باشد.

درکل به زودی شاهد رونمایی خودروی جدید آئودی با فناوری های جدید خواهیم بود و نظر شما درمورد نسل جدید این خودرو که آئودی برنامه زیادی برای موفقیت آن آماده کرده است خواهد بود و به بهترین شکل ممکن مورد استفاده و همچنین کارایی قرار خواهد گرفت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر