آیپد ایر ۴ اپل می تواند نسخه جدید تبلت های اپل باشد

آیپد ایر ۴ اپل می تواند نسخه جدید تبلت های اپل باشد

شرکت اپل در سال ۲۰۱۴ برای محصولات تبلت خود نسخه آیپد ایر ۳ را رونمایی کرد که از ترکیب بسیار فوق العاده و جذابی بهره مند شده بود که توانایی های بسیار قدرتمند و جذابی نسبت به سری قبلی خود داشت که یک انتخاب بسیار خوب برای کاربران محسوب میشد.

امسال نیز شایعات بسیار زیادی درمورد محصولات این شرکت و تبلت اپل وجود دارد که نشان می دهد احتمال اینکه نسخه جدید تبلت های اپل در سال ۲۰۲۰ رونمایی و معرفی شوند بسیار بالا می باشد که واقعا یک حالت فوق العاده و عالی محسوب می شود.

هنوز زمان کامل رونمایی این محصول مشخص نشده است و طبق گفته برخی از رسانه ها ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۰ شاهد معرفی و رونمایی این تبلت هوشمند و قدرتمند از سوی اپل باشیم که قطعا از قابلیت های بسیار قدرتمندی بهره مند خواهد بود.

آیپد ایر ۴ اپل اسمی می باشد که اکثر رسانه ها به نسخه جدید تبلت اپل داده اند و با این نام نسخه جدید تبلت آیپد ایر اپل را صدا می زنند و همین نیز باعث شده تا در بیشتر رسانه ها شاهد نامگذاری و اخبار درمورد این محصول با این نامگذاری انجام بگیرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همچنین احتمال این وجود دارد که شاهد رونمایی چند محصول در کنار هم باشیم و اپل علاوه بر رونمایی آیپد ایر ۴ در کنار آن نیز آیپد مینی را رونمایی کند که در سال ۲۰۱۹ این دو محصول در کنار یکدیگر اینگونه ساخته شده اند که واقعا جذابیت فوق العاده ای دارند.

آیپد ایر 4 اپل می تواند نسخه جدید تبلت های اپل باشد

رونمایی آیپد ایر ۴ اپل

هنوز هیچ اطلاعاتی درمورد این تبلت از سوی اپل اعلام نشده، مشخصات و نوع طراحی و قطعات استفاده شده در این نسخه هنوز مشخص نشده و همین نیز باعث شده تا شاهد شایعات و اطلاعات بسیار زیاد و احتمالی برای قرارگیری در این محصول باشیم.

این محصول جدید قرار است با فناوری های بروز همراه باشد و طبق بیانیه های اپل، این نسخه از تبلت های اپل با فناوری های قدرتمندی همراه خواهد بود که باعث خواهد شد تا نسل جدیدی از تبلت های اپل راهی بازار های جهانی شود که از نظر مشخصات جالب و جذاب خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر