نسخه جدید تراشه AMD رایزن ۴۷۰۰G قدرت بالایی دارد

نسخه جدید تراشه AMD رایزن ۴۷۰۰G قدرت بالایی دارد

شرکت AMD تصاویر جدیدی از تراشه رایزن ۴۷۰۰G منتشر کرده است که در آن برخی از مشخصات دستگاه نیز مشخص می باشد اما به طور دقیق و کامل اعلام نشده است و باید منتظر اعلام نهایی از سوی این شرکت برای تمامی کاربران باشیم.

علاوه بر اطلاعاتی که این شرکت درمورد این محصول در اختیار کاربران قرار داده برخی از شایعات نیز اعلام کرده اند این محصول قرار است نسبت به تصاویری که منتشر شده با قابلیت های بسیار جذاب و زیادی عرضه شود که این شرکت آنرا در اختیار کاربران قرار داده است باشد.

AMD اطلاعات کافی از این محصول منتشر نکرده اما شایعاتی وجود دارد که گفته می شود این محصول قابلیت های متنوع و زیادی خواهد داشت و نسبت به دیگر محصولاتی که از سوی این شرکت منتشر و عرضه شده تفاوت های زیادی دارد و این عمل باعث ایجاد یک اتفاق عجیب و عالی می باشد.

نسخه جدید تراشه AMD رایزن ۴۷۰۰G طبق گفته رسانه ها نسبت به نسخه اعلام شده و تصاویر منتشر شده بسیار قدرتمند و قوی خواهد بود و احتمال اینکه حتی تراشه های قدرتمند و پرچمدار اینتل نیز توانایی رقابت با این محصول را نخواهند داشت.

این شرکت قرار است از قدرت بسیار بالایی در این محصول استفاده کند و همین کار نیز باعث شده تا رسانه ها این محصول را نزدیک به یک محصول بسیار قدرتمند و جذابی بدانند که از سوی شرکت AMD برای تمامی کاربران عرضه خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
نسخه جدید تراشه AMD رایزن 4700G

نسخه جدید تراشه AMD رایزن ۴۷۰۰G

این تراشه کارایی بالایی خواهد داشت و طبق گفته شرکت AMD از معماری جدید بهره مند خواهد بود و این کار نیز باعث پیشرفت این تراشه نسبت به هم نسل های خود خواهد بود که می تواند خبر از یک محصول تاریخی و بسیار قدرتمند بدهد.

AMD فناوری هایی را که در این محصول به کار خواهد برد را مشخص نکرده اما استفاده از هوش مصنوعی و بهینه سازی سرعت این تراشه از اطلاعاتی می باشد که از منابع بسیار معتبر منتشر شده که این شرکت می خواهد این عمل را راه اندازی کند.

حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت چه توانایی هایی خواهد داشت و آیا می تواند این تراشه را با نهایت کیفیت و قدرت راهی بازار های جهانی بکند و می تواند در مقابل شرکت اینتل یک بازار رقابتی بسیار حساس و قوی در بر داشته باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر