نسخه جدید نرم افزار اسپاتیفای برای بخش ویدیو کار می کند

نسخه جدید نرم افزار اسپاتیفای برای بخش ویدیو کار می کند

شرکت اسپاتیفای جزو محبوب ترین و البته پر هوادارن ترین اپلیکیشن های دنیا می باشد که از سراسر دنیا طرفداران خاص خود را دارد و با ارائه خدمات موسیقی بسیار جذاب توانسته اهمیت خود در دنیای فناوری را به همه اثبات کند.

حالا این قصد دارد علاوه بر حوزه موسیقی وارد دنیای ویدیو و موزیک ویدیو ها شود که قطعا اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده ای برای این شرکت به ارمغان خواهد آورد و شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و جذابی از سوی اسپاتیفای خواهیم بود.

این نرم افزار با داشتن ۱ میلیارد کاربر فعال و دانلود بالای ۲ میلیارد یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های دنیا محسوب می شود که لیست و آرشیو های بسیار زیادی از سبک های موسیقی مختلف دارد که یک مرجع عالی برای گوش دادن به موسیقی محسوب می شود.

نسخه جدید نرم افزار اسپاتیفای با بهره گیری از حالت های بسیار مناسب قرار است ویژگی های جدیدی داشته باشد و از همین رو شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی این نرم افزار خواهم بود.

ترکیب موسیقی و ویدیو باعث به وجود آمدن موزیک ویدیو می باشد که در کل باعث ایجاد بخش ها و المان های بسیار خوب و عالی می شود که موسیقی را جذاب تر و تماشایی تر می کند که می تواند در جذب کاربران بسیار مفید و کاربردی باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
نسخه جدید نرم افزار اسپاتیفای

نسخه جدید نرم افزار اسپاتیفای

نرم افزار اسپاتیفای نسبت به رقبای خود در حوزه موسیقی بسیار وسیع می باشد و ارائه خدمات از سوی این شرکت برای افراد و کاربران بسیار جذاب و فوق العاده می باشد و همین نیز باعث به وجود آمدن حالت ها و اتفاقات بسیار متفاوت و جذابی از سوی این شرکت می باشد.

اسپاتیفای با داشتن کارمندان بسیار حرفه ای و کار بلد تقریبا کار را به صورت حرفه ای انجام می دهند و داشتن تخصص این افراد در حوزه موسیقی باعث پیشرفت اسپاتیفای در چند سال اخیر بوده است که رشد قابل توجه و چشمگیری به همراه داشته است.

حالا این شرکت تصمیم گرفته است سرویس موزیک ویدیو را به زودی به اپلیکیشن های مختلف خود اضافه کند که باید منتظر بمانیم و ببینیم که با چه رویکردی این عمل را انجام خواهد داد و ما نیز شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و عالی از سوی اسپاتیفای خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر