نسخه جدید نرم افزار Cut Pro منتشر شد

نسخه جدید نرم افزار Cut Pro منتشر شد

نرم افزار جدید Cut Pro یکی از محبوب ترین برنامه هایی می باشد که برای سیستم عامل مکینتاش در نظر گرفته شده است و کاربران اپل می توانند این نرم افزار را در گوشی همراه و همچنین در لپتاپ های مخصوص شرکت اپل استفاده کنند.

یک نرم افزار بسیار جذاب و فوق العاده با قابلیت های خاص و فوق العاده می باشد که می توان گفت یک حالت خاصی را به کاربر ارائه می دهد که بتواند از طریق آن بهترین حالت ممکن را برای ادیت ویدیو ها و تصاویر موجود به دست بیاورد.

همچنین سازنده این برنامه بعد از محبوبیت بیش از حد آن تصمیم گرفت به صورت انحصاری با اپل همکاری کند که این همکاری مدنظر اپل نیز بود و با خریداری کل سهام این شرکت کوچک توسط اپل به صورت انحصاری و یکی از زیرمجموعه های اپل به حساب می آید.

نسخه جدید نرم افزار Cut Pro با یک نسخه جدید با پسوند ایکس عرضه شد که تمامی کاربران اپل و این نرم افزار می توانند به صورت رایگان که برای اولین بار این حالت راه اندازی می شوند از آن استفاده کنند که قابلیتی بسیار فوق العاده و خاصی محسوب می شود.

اپل برای راحتی کاربران خود نرم افزار های انحصاری زیادی را خریداری کرده تا بتواند به صورت کامل و انحصاری برای کاربران خود نرم افزار موجود را مورد تغییر قرار دهد و اطلاعات موجود و کافی را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

نسخه جدید نرم افزار Cut Pro

نسخه جدید نرم افزار Cut Pro

این اپلیکیشین برای گوشی های اپل نیز با فرمت و حالت های متفاوتی عرضه شده است و اکثر کارشناسان بر این باورند که اپل توانایی های بسیار بالایی در این دارد که بتواند این نرم افزار را به طور کلی افزایش دهند و اتفاقات خاصی را به وجود بیاورند.

در کل این نرم افزار با نسخه جدید و قابلیت های بروز عرضه شد و کاربران زیادی نیز تا به حال از آپدیت جدید که تقریبا ۵ ساعت از عرضه کامل این نسخه می گذرد با استقبال بسیار زیادی رو به رو بوده است که یک موفقیت دیگر برای اپل محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر