نسخه جدید واتساپ به زودی عرضه می شود

نسخه جدید واتساپ به زودی عرضه می شود

نرم افزار واتساپ جزو پیام رسان های محبوب دنیا محصوب می شود که کاربران بسیار زیادی از سراسر دتیا به خودداختصاص دادهاست و همین امر باعث پیشرفت چشمگیر و داشتن دامنه کاربر بسیار بالا برا این شرکت بزرگ فناوری شده است.

واتساپ قابلیت ها و حالت های بسیار مناسب وخاصی را از خود به نمایش می گذارد که در عین خاص بودن بسیار فوق العاده و جذاب می باشد که در دیگر نرم افزار های موجود شبیه و حالت های آن وجود ندارد که می توان گفت بهترین حالت ممکن می باشد.

این نرم افزار به زودی نسخه جدیدی از این پیام رسان را به صورت عمومی و رسمی عرضه خواهد کرد که دارای حالت و قابلیت های منحصر به فرد دیگری خواهد بود که باعث ایجاد اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و خاصی برای این شرکت خواهد بود.

نسخه جدید واتساپ با محوریت بهبود صدا و کیفیت تصویر در برقراری تماس های ویدیویی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و با بهبود این بخش و برخی از بخش های دیگر به صورت آپدیت سالانه برای کاربران این نرم افزار قدرتمند عرضه خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نرم افزاری که دارای یک میلیارد کاربر فعال می باشد، قطعا از ویژگی های بسیار مناسب و خاصی بهره می برد که تمامی دنیا و این چنین حجم کاربر را به خود اختصاص داده است که بسیار فوق العاده و دذ عین خود جذاب محسوب می شود.

نسخه جدید واتساپ

نسخه جدید واتساپ

هنوز دیگر قابلیت و تغییراتی که قرار است در نسخه جدید این نرم افزار اضافه شود مشخص نشده و باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا واتساپ می تواند تغییرات دلخواه و مورد نظر خود را با حالت های دلخواه و خاص خود به این نرم افزار اضافه کند.

بخش صوتی و ویدیویی یکی از اصلی ترین بخش هایی می باشد که در بروزرسانی جدید به صورت کلی عرضه خواهد شد و اتفاقات و حالت هایی خواهد بود که این نرم افزار باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و خاصی به همراه خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر