نسخه جدید کارت گرافیک RX 6900 با قیمت ۹۹۹ دلار به فروش می رسد

نسخه جدید کارت گرافیک RX 6900 با قیمت ۹۹۹ دلار به فروش می رسد

شرکت AMD نسل جدید کارت های گرافیک خود را برای بازیابی و همچنین روند به دستگیری بازار قطعات سخت افزاری هستیم که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد و قطعا در بالاترین سطح ممکن از سوی این شرکت ارائه داده می شود.

AMD با استفاده از تجهیزات و قطعات سخت افزاری متعدد توانسته بازار خوبی را برای خود به ارمغان بیاورد و قطعا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار مناسب و جالب خواهیم بود که این شرکت توانسته برای سری جدید کارت های گرافیک خود ایجاد کند.

رابط های کاربری بسیار شگفت انگیز به همراه حالت های ایده آل و خاص خواهیم بود که با نسل جدید RX 6900 وارد بازار رقابتی شده است و احتمال برنده شدن این شرکت بسیار بالا می باشد که واقعا از تمامی لحاظ در سطح بالایی قرار دارد که واقعا فوق العاده خاص می باشد.

نسخه جدید کارت گرافیک RX 6900 می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای نسل قدیمی گوشی های هوشمند باشد که از سوی AMD ارائه داده می شود و قطعا از کیفیت و همچنین حالت های مناسب و فوق العاده ای برخوردار می باشد که در عین خاص بودن بسیار جذاب می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ویژگی های مناسب و همچنین سازگاری کلی این کارت گرافیک با مادربرد های حرفه ای باعث انتخاب ان به جای دیگر محصولات شده است که واقعا می توان گفت بهترین ترکیب را از خود به نمایش می گذارد که قطعا از تمامی لحاظ بسیار فوق العاده خاص و جذاب است.

نسخه جدید کارت گرافیک RX 6900

این کارت گرافیک برای بازار های آمریکا و اروپا آماده شده است و شاهد بهره گیری از تکنولوژی های جدید در ساخت این گوشی ها هستیم که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و همین موضوع باعث افزایش کارایی و کاربرد این محصول می باشد.

قیمت تقریبی نیز برای فروش اولیه این محصول گرافیکی ۹۹۹ دلار اعلام شده است که البته نسبت به بازار های جهانی متغیر خواهد بود و حدود ۸۰۰ دلار تا ۱۰۰۰ دلار شاهد قیمت گذاری برای این کارت گرافیک هوشمند و فوق العاده قدرتمند خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

2 نظرات
  1. bahis میگه

    Thank you for your article. Really looking forward to read more. Great. Allene Sylvan Rhiana

    1. وحید دلشاد میگه

      Thank you for your attention

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر