نسخه جدید Fabricius به طور کامل عرضه شد

نسخه جدید Fabricius به طور کامل عرضه شد

Fabricius یک برنامه انحصاری از سوی گوگل می باشد که باعث می شود تا شاهد حالتی بسیار ایده آل برای کاربران این شرکت باشد که بتوانند به بهترین شکل ممکن از این برنامه در راستای تصویر و تصویربرداری عرضه کرده تا بهترین کارایی و عملکرد را از این برنامه دریافت کند.

این برنامه یکی از جذابیت های بسیار خاص و فوق العاده ای درمورد گوگل می باشد که در سال گذشته راه اندازی و رونمایی شد و این کار باعث پیشرفت گوگل در حوزه نرم افزار ها می باشد که می تواند یک حالت بسیار خاص و فوق العاده ای می باشد که واقعا خاص و جذاب می باشد.

این نرم افزار قابلیت های بسیار خاص را در خود جای داده است و این اتفاق بهترین حالتی می باشد که گوگل برای انجام دادن برخی از افکت ها و برخی فیلتر ها به عکس هایی می باشد که توسط کاربران انداخته شده است و برای ادیت کردن به این بخش اضافه شده است.

نسخه جدید Fabricius باعث می شود تا کاربران این اپلیکیشن با قابلیت های بسیار خاص و ایده آل شاهد این اتفاق باشند که می تواند کمک زیادی به حوزه عکاسی با موبایل و یک سرگرمی بسیار ویژه از سوی گوگل برای تمامی کاربران این شرکت فناوری و تکنولوژی باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گوگل کار های زیادی در حوزه فناوری انجام داده و این فعالیت نیز یکی از این ویژگی ها می باشد که می توان گفت یک اتفاق بسیار ویژه و جذابی که این شرکت به وجود آورده است و گفتن این کلمه که گوگل غول نرم افزاری می باشد واقعا یک تعریف خالی و پوچ نیست.

نسخه جدید Fabricius

نسخه جدید Fabricius

اضافه شدن ادیت های بسیار زیاد به همراه فیلتر های گوناگون باعث می شود تا این نرم افزار بسیار قدرتمند و خاص باشد و نسبت به نسخه های قبلی و رقبای موجود برای این نرم افزار بهترین عملکرد و کارکرد می باشد که شاهد اتفاقات خاص و بسیار جالب خواهیم بود.

گوگل توانایی های بسیار زیادی را به همراه دارد و این کار باعث خواهد شد تا شاهد عرضه نرم افزار های بسیار هوشمند و فوق العاده ای را به وجود خواهد آورد و این اتفاقات دست به دست خواهند تا این شرکت نسبت به رقبای خود یک رقیب سرسخت و بسیار قدرتمند خواهد بود.

این قابلیت برای تمامی کاربران گوگل فعال می باشد و در نهایت اتفاقات به وجود آمده باعث یک حالت بسیار خاص می باشد که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن به وجود بیاورد که می توان گفت عملکرد و حرکت بسیار هوشمندانه و خاص می باشد.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر