ساعت هوشمند ریلمی واچ T1 گواهینامه EEC دریافت کرد

ساعت هوشمند ریلمی واچ T1 در ماه اکتبر ۲۰۲۱ با صفحه نمایش TFT و بیش از ۱۱۰ حالت ورزشی برای بازار چین عرضه شد. از آن زمان تا به امروز هیچگونه اطلاعاتی درمورد عرضه جهانی این ساعت هوشمند منتشر نشده است. ماه گذشته در گواهی BIS هند، شاهد ثبت یک ساعت هوشمند ریلمی با شماره مدل RMW2103 بودیم که عرضه جهانی این ساعت را تایید می‌کرد.

امروز نیز در سایت EEC شاهد حضور یک ساعت هوشمند جدید از برند ریلمی با همان شماره مدل هستیم. این لیست توسط پیوش بهسارکار، یکی از اعضای تحریره گواهی EEC هند منتشر شده است و به نوعی عرضه و فروش این محصول در بازار جهانی را تایید می‌کند.

در لیست منتشر شده، متاسفانه هیچ اطلاعاتی درمورد مشخصات سخت افزاری و قابلیت های این ساعت هوشمند ذکر نشده است و فقط عرضه جهانی این محصول تایید شده است. به زبانی ساده فقط تاییدیه این محصول برای فروش در بازار های اروپایی و آمریکا صادر شده است که یک پیشرفت برای ریلمی محسوب می‌شود.

با توجه به مشخصات نسخه چینی، احتمال می‌رود این مدل نیز مشخصات مشابه‌ داشته باشند. صفحه نمایش ۱.۳ اینچ گرد با وضوح ۴۱۶ در ۴۱۶ پیکسل که قابلیت همیشه روشن از جمله مزایای این ساعت هوشمند محسوب می‌شود. همچنین قابلیت پشتیبانی از فناوری NFC برای اتصال به دیگر دستگاه های هوشمند در این ساعت هوشمند قرار داده شده است.

ساعت هوشمند ریلمی واچ T1

T1 دارای ۱۱۰ حالت ورزشی متنوع است و بیش از ۵۰ فیس دارد دارد که قابلیت سفارشی و استفاده از تصاویر گالری را هم دارد. علاوه بر این، قابلیت برقراری تماس از طریق بلوتوث در این محصول وجود دارد. فناوری بلوتوث ۵.۰ به همراه گواهی ضد‌آب ۵ATM برای این محصول صادر شده است.

ظرفیت باتری این ساعت هوشمند ۲۲۸ میلی‌آمپر ساعتی است که عمر باتری ۷ روزه را ارائه می‌دهد. همچنین دارای ویژگی های سلامت مانند نمایش ضربان قلب و سنسور اکسیژن خون به همراه ردیابی خواب در این ساعت هوشمند به کار گرفته شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر