هواوی واچ GT 3 پرو برای بازار جهانی عرضه شد

بلاخره نسخه جهانی هواوی واچ GT 3 پرو امروز عرضه شد. ماه گذشته این ساعت هوشمند در بازار چین عرضه شده بود و بعد از یک ماه برای اکثر بازار های اروپایی و ایالات متحده در دسترس قرار گرفته است. این نسخه به عنوان جایگزین ساعت هوشمند هواوی واچ GT 2 پرو که در سال ۲۰۲۰ معرفی شده بود، روانه بازار شده است.

ساعت هوشمند Huawei Watch GT 3 Pro در دو نسخه ۴۳ و ۴۶ میلی‌متری عرضه شده است. نسخه اول دارای صفحه نمایش ۱.۳۲ اینج و نسخه دوم دارای صفحه نمایش ۱.۴۳ اینچ است. هر دو نسخه دارای پنل امولد با بدنه سرامیکی و شیشه یاقوت کبود هستند.

در فریم کناری این ساعت هوشمند شاهد استفاده از یک دکمه فیزیکی با قابلیت سفارشی سازی هستیم. همچنین این ساعت هوشمند توانایی مقاومت در برابر آب تا عمق ۵ متر را دارد که یک ویژگی قابل توجه و بسیار مناسب برای این ساعت هوشمند به شمار می‌رود.

هواوی واچ GT 3 پرو برای بازار جهانی عرضه شد

ساعت هوشمند هواوی واچ GT 3 پرو مجهز به نمایشگر ضربان قلب، اکسیژن خون، دمای بدن، ردیاب خواب و همچنین استرس است. این ساعت هوشمند همچنین قابلیت بررسی ریتم قلب و فعالیت الکتریکی دارد. پشتیبانی از GPS دو بانده و همچنین ۱۰۰ حالت ورزشی که شامل ۱۸ فعالیت حرفه‌ای به شمار می‌رود در این ساعت هوشمند پشتیبانی می‌شود.

ساعت هوشمند هواوی مجهز به سیستم عامل هارمونی او اس است که قابلیت پشتیبانی از تماس و همچنین اعلان های مختلف را دارد. پشتیبانی از NFC داخلی و کیف پول الکترونیکی در این محصول قرار گرفته است. نسخه ۴۶ میلی‌متری حدود ۱۴ روز شارژدهی دارد و این در صورتی است که مدل ۴۳ میلی‌متری، ۷ روز شارژدهی دارد.

نسخه ۴۶ میلی‌متری این ساعت هوشمند با بند مشکی فلو استر، بند چرمی خاکستری و تیتانیوم در دسترس است. این مدل ها به ترتیب دارای قیمت ۳۶۹ و ۴۹۹ یورو هستند. نسخه ۴۳ میلی‌متری نیز با بند های چرم سفید و سرامیکی سفید در دسترس است که با قیمت های ۴۹۹ و ۶۹۹ یورو در بازار عرضه شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر