نسل جدید تراشه های رایزن شرکت AMD به زودی تولید می شود

نسل جدید تراشه های رایزن شرکت AMD به زودی تولید می شود

شرکت AMD برای اینکه بتواند بازار تراشه های کامپیوتری را به نام خود ثبت کند باید عملکرد و کیفیت محصولات خود را بالا ببرد و همین کار باعث ایجاد یک حالت بسیار ایده آل و فوق العاده برای این شرکت می باشد که در نهایت باعث موفقیت می شود.

کارهایی که این شرکت برای موفقیت انجام می دهد بسیار جالب و فوق العاده می باشد و به نوعی می توان گفت از قابلیت های بسیار بالا و مهم برخوردار هستند که یک امتیاز بسیار مثبت و فوق العاده از سوی این شرکت برای تولید محصول محسوب می شود.

از خط تولید جدید به همراه راه اندازی نسل جدید تراشه های این شرکت از کارهایی بوده که AMD برای به دست آوردن بازار مناسب و ایده آل انجام داده است و حالا درصدد این است که بتواند یک عملکرد بسیار مناسب و خوبی را نیز به طور کامل ارائه دهد.

نسل جدید تراشه های رایزن با فناوری های جدید به همراه نوع طراحی جدید باعث می شود تا شاهد حالتی بسیار مناسب و فوق العاده از سوی شرکت AMD برای رقابت با رقیب سنتی خود یعنی اینتل باشیم که می تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز نیز باشد.

نسل جدید تراشه های رایزن

نسل جدید تراشه های رایزن

معماری نوین به همراه استفاده از فناوری های جدید تمامی امکاناتی می باشد که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن در نسل جدید محصولات خود به کار بگیرد و یکی از مزیت های این نسل وجود قدرت و پایداری انتقال اطلاعات نسبت به نسل قبلی می باشد.

شرکت AMD این نسل جدید را قرار است به زودی راه اندازی کند و از سری مجموعه رایزن خواهد بود که نشان از گیمینگ بودن و معمولی بودن تراشه ها نیز دارد که می توان یک امتیاز ویژه و خاص روی این محصول و نسل باز کرد.

در کل شاهد یک نسل از زیر مجموعه های AMD خواهیم بود که امید ایجاد رقابت بسیار حساس و فوق العاده ای را برای کاربران نشان خواهد داد که یک امتیاز بسیار ویژه و بزرگ از سوی این شرکت تایوانی برای رقابت بزرگ محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر