نسل سوم دوربین زیر صفحه نمایش شیائومی برای تولید انبوه آماده است

دوربین زیر صفحه نمایش شیائومی

در صنعت گوشی های هوشمند به طور مداوم پیشرفت شده است. یکی از جنبه های که بسیار مورد توجه قرار گرفته صفحه نمایش است. برای دستیابی به نمایش تمام صفحه ، راه حل های مختلفی را مشاهده کرده ایم.

ناچ، ناچ قطره ای، دوربین پاپ آپ و طراحی های بدون حاشیه همگی دستیابی به یک صفحه نمایش تمام صفحه است. اکنون در فناوری دوربین زیر صفحه پیشرفت شده است که باعث می شود نمایش تمام صفحه بیشتر امکان پذیر شود.

نسل سوم دوربین زیر صفحه نمایش شیائومی

شیائومی مدیت است که در حال توسعه راه حل دوربین زیر نمایشگر است. طبق گزارش اخیر، تولید کننده چینی با Star Optoelectronics همکاری خواهد کرد. این گزارش همچنین ادعا می کند که Star Optoelectronics با نسل سوم فناوری دوربین زیر صفحه خود در تولید انبوه گوشی های شیائومی نقش خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لی جون، بنیانگذار، رئیس و مدیر عامل گروه شیائومی در ویبو اظهار داشت که با تلاش بی وقفه تیم مهندسی شیائومی، نسل سوم فناوری دوربین زیر صفحه شیائومی به سطح تولید انبوه رسیده است و سال آینده به تولید انبوه خواهد رسید.

فناوری دوربین زیر صفحه شیائومی در راه است

علاوه بر این، لو ویبینگ، مدیر کل برند ردمی، گفت که نسل سوم فناوری دوربین زیر نمایشگر شیائومی دو مشکل عمده در صنعت را حل می کند. یکی این است که آیا صفحه نمایش در ناحیه دوربین می تواند از نظر بصری عین مناطق دیگر باشد.

مورد دوم انتقال دوربین سلفی و رنگی است که ایجاد می کند. وی همچنین گفت که نسل سوم دوربین زیر نمایشگر شیائومی در حال حاضر پیشرفته ترین فناوری است و در عصر تمام صفحه به بهترین راه حل تبدیل خواهد شد.

برای یک کاربر گوشی های میان رده، اینها فقط تئوری هستند. باید تا سال آینده منتظر نمونه عملی این فناوری باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر