نصب سرویس های گوگل روی گوشی های هواوی

در دور اول تحریم، مقامات آمریکایی تصمیم گرفتند هواوی را از استفاده از اندروید با سرویس های موبایل گوگل منع کنند. و همه اینها به گونه ای است که کاربران از سرویس های معمول و راحت محروم می شوند و از دستگاه های این شرکت دور شوند.

در این شرایط، هواوی به سیستم عامل Android-Open AOSP و خدمات موبایل هواوی خود متکی بود و علاقه مندان شروع به نصب سرویس های گوگل روی دستگاه های جدید این شرکت چینی کردند.

HMS در حال رشد و تکثیر است و روش های مختلفی برای نصب سرویس های موبایل گوگل روی گوشی های جدید هواوی وجود دارد. یکی از روش های جدید برای دانلود سرویس های گوگل، برنامه Googlefier است که توسط برخی از اعضای انجمن توسعه دهندگان XDA ایجاد شده است.

نصب سرویس های گوگل روی گوشی های هواوی
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این یک روش ساده و سر راست است که نیازی به دستکاری های پیچیده ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل apk را دانلود و نصب کنید. پس از دانلود، اجازه دسترسی های لازم را به برنامه داده و در پنج مرحله دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

در طر مراحل نصب، Googlefier ابنداد برنامه پشتیبان موجود را جایگزین کرده و LZPlay را بازیابی می کند. وقتی همه این کار ها انجام شد، برنامه های گوگل را روی دستگاه نصب می کند. پس از انجام پنج مرحله طبق دستورالعمل، باید وارد اکانت گوگل خود شوید. همه این مراحل کمتر از ۵ دقیقه طول خواهد کشید.

اما لازم به ذکر یک نکته مهم است. برنامه Googlefier با گوشی های هوشمندی که دارای رابط کاربری EMUI 11 هستند کار نمی کند. و تنها روی دستگاه هایی که رابط کاربری قدیمی را اجرا می کنند موثر است. اگر قبلا هم سعی به نصب سرویس های گوگل به روش های دیگری رده اید، توصیه می شود اول از همه دستگاهتان را تنظیم مجدد کارخانه کرده و سپس با استفاده از Googlefier اقدام به نصب سرویس های موبایل گوگل کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر