نظارت بر بیماران کرونایی توسط گوگل و از راه دور

نظارت بر بیماران کرونایی توسط گوگل و از راه دور

ارزیابی های متعدد و زیادی نشان داده اند نظارت بر انواع بیماران مخصوصا بیماران کرونایی هزینه های زیادی در بر داشته است و از طرفی هم شاهد پر خطر بودن این کار می باشیم که باعث می شود تا اتفاقات خطرناک دیگری برای پرستاران و دکتر ها بیافتد.

نزدیک شدن به بیماران کرونایی در دنیا به طور متوسط حدود از هر ۱۰ پرستار یکی را به خود دچار می کند که آماری بسیار نگران کننده می باشد که منتشر شده است و این نشان دهنده خطرناک بودن کار محافظت از بیماران کرونایی می باشد.

بخاطر همین نیز شرکت گوگل با همکاری چند شرکت و استارتاپ معروف ایالات متحده توانسته است سیستمی را راه اندازی کند و بیماران کرونایی که از شرایط مناسب و مطلوبی نسبت به دیگر بیماران دارند را به خانه منتقل کنند و از راه دور از آنها مراقبت کنند.

نظارت بر بیماران کرونایی توسط گوگل حالت خاص و جذابی محسوب می شود و این شرکت توانسته است به طور فوق العاده و قدرتمند این عملیات و پروژه را راه اندازی کند و در اجرایی کردن آن هم بسیار موفق بوده است که جای خوشحالی بسیار زیادی دارد.

این قابلیت به پرستاران و دکتر ها این امکان را می دهد از راه دور و از طریق سیستم جدید گوگل نظارت کاملی به رفتار ها و حالت های بدنی بیماران خود داشته باشند و اگر شرایط بیماران خارج از شرایط عادی به صورت اتوماتیک تیم پزشکی به خانه فرد بیمار منتقل خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نظارت بر بیماران کرونایی توسط گوگل و از راه دور

نظارت بر بیماران کرونایی توسط گوگل

در این حالت گوگل کیت های مخصوصی را اختراع کرده است که در دیوار و یا روی میز خانه بیماران کرونایی نصب می شود و نسبت به هوش مصنوعی و داده هایی که به آن تعریف شده است، حرکات و ویژگی بدن بیمار را بررسی می کند و اگر بیمار شرایط عادی قرار نداشت به پرستار مورد نظر اطلاع دهد.

این عملکرد باعث می شود تا مراقبت از افرادی که از شرایط مناسبی نسبت به دیگر بیماران کرونایی که در وضعیت بدی قرار دارند بسیار مناسب و کم خطر باشد و در این صورت شاهد کاهش مبتلایان و البته روند کاهشی مرگ و میر میان بیماران کرونایی خواهیم بود.

گوگل این قابلیت را در چند بیمارستان مرکزی ایالت نیویورک اجرایی خواهد کرد و بعد از مدت کوتاهی در کشور هایی که آمار مبتلایان به این ویروس بسیار زیاد می باشد راه اندازی خواهد شد و همین نیز باعث به وجود آمدن اتفاقات خوب و فوق العاده ای خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر