نفوذ هوا به ایستگاه فضایی :تعجب ناسا

نفوذ هوا به ایستگاه فضایی :تعجب ناسا

امروز گزارشی از اینکه به ایستگاه بین المللی فضایی، هوای بیرون به داخل ایستگاه نفوذ کرده است و این نشان دهنده یک اتفاق بسیار بد می باشد که این شرکت را به یک مشکل بسیار بزرگی انداخته است و برای رفع آن باید به طور جدی اقدام کند.

کار هایی که ناسا برای رفع این مشکل انجام خواهد داد هنوز مشخص نشده چون منبع اصلی این نفوذ یا به نوعی نشت مشخص نشده و باعث گیج شدن ناسا و مهندسان این شرکت در پیدا کردن این منبع می باشد که می تواند ضرر های بسیار زیادی به همراه داشته باشد.

اتفاقاتی که در چند وقت اخیر در حال رخ دادن می باشد همه آنها به ضرر ناسا می باشد و اتفاقات بسیار بد و فوق العاده سنگین و سخت را به وجود می آورد و می توان گفت اتفاقات بسیار بد و فوق العاده سنگین برای این شرکت بزرگ رخ می دهد.

نفوذ هوا به ایستگاه فضایی خبر بسیار بدی می باشد که از سوی ناسا به تمامی رسانه های جهان منتشر شده و برای رفع این مشکل ناسا اعلام وضعیت قرمز کرده و امیدوار است تا به زودی این مشکل برطرف شود و گرنه اتفاقات بسیار بدی برای ناسا خواهد افتاد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حالت هایی که ناسا با آن مواجه خواهد شد بسیار بد و ناگوار خواهد بود و می توان گفت به بدترین شکل ممکن انجام خواهد کرد و باعث نابودی ایستگاه فضایی بین المللی خواهد شد که واقعا بسیار بد و غم انگیز برای ناسا خواهد بود.

نفوذ هوا به ایستگاه فضایی

نفوذ هوا به ایستگاه فضایی

این اتفاق امروز به طور رسمی از سوی مدیرعامل ناسا اعلام شد و طبق گفته های او تمامی تیم ناسا به صورت ضربتی و ۲۴ ساعته در حال رفع کردن این مشکل می باشند که قطعا اتفاقات متناوبی برای ناسا در حال رخ دادن خواهد بود.

هنوز تا به این لحظه هیچ اتفاق و خبری درمورد رفع این مشکل اعلام نشده و باید منتظر بمانیم و ببینیم که ناسا به چه روشی می خواهد این حفره ایجاد شده که هنوز مکان مشخصی ندارد را به طور کلی رفع کند که پروژه سنگینی خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر