نقد و بررسی نوا ۵ تی (NOVA 5T)

نقد و بررسی نوا ۵ تی (NOVA 5T)

برند نوا یکی از زیرمجموعه های بسیار قدرتمند و خاص شرکت هواوی می باشد که در این چند سال اخیر پیشرفت های بسیار زیادی داشته و این عملکرد باعث شده تا شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت باشیم که توانایی های بسیار بالا و خاصی را از سوی خود نشان داده است که در بهترین سطح ممکن قرار داده شده است که بسیار ایده آل و در عین خاص بودن بسیار با کیفیت می باشد.

محصولات نوا در حال خاص شدن می باشد و در سطح هواوی قرار می گیرند و این یکی از مزیت های خاص و فوق العاده این شرکت چینی می باشد که به عنوان زیر مجموعه هواوی به فعالیت خود در حوزه فناوری و تکنولوژی ادامه می دهد که با این روند مثبتی که در اختیار دارد قطعا به زودی شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی در بازار محصولات هوشمند و الکترونیکی خواهیم بود.

بررسی نوا 5 تی

گوشی که ما قصد بررسی آنرا داریم، گوشی نوا ۵ تی یا همان NOVA 5T می باشد که یکی از گوشی های با کیفیت و با طراحی بسیار خارق العاده می باشد که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن آنرا مورد بررسی قرار دهد که در بهترین حالت خود به سر می برد و یک اتفاق بسیار مناسب و ایده آل و خاصی را از خود به نمایش می گذارد که واقعا یک حالت بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت هوشمند دنیای فناوری و تکنولوژی بزرگ در دنیا محسوب می شود.

بررسی نوا 5 تی

این گوشی نوا از نظر مشخصات فنی بسیار قدرتمند می باشد و برای اجرای بازی های گیمینگ با کیفیت بسیار بالا توانایی های خوبی از خود به نمایش می گذارد و همین کار باعث ایجاد یک هدف خاص برای این شرکت محسوب می شود که در بهترین حالت خود قرار دارد و توانسته بهترین عملکرد را به خود اختصاص دهد.

این واقعا یک حرکت بسیار مناسب و ایده آل از سوی شرکت نوا برای این گوشی در عرضه جهانی آن بوده است که بسیار ایده آل و جذاب می باشد. در این مقاله قصد بررسی و نقد تمامی قسمت های این گوشی بسیار زیبا و قدرتمند را داریم که امیدواریم بهترین عملکرد ممکن را از خود به نمایش بگذارد، با تیم سیم پو همراه باشید تا اتفاقات خوبی را شاهد باشیم. در این نقد و بررسی نوا ۵ تی با ما همراه باشید.

بررسی نوا 5 تی

طراحی

در نگاه اول به گوشی نوا ۵ تی شاهد یک حالت بسیار مناسب و شیک از طراحی هستیم که به شکل خارق العاده ای از سوی نوا برای این گوشی جذاب در نظر گرفته شده است که با رنگبندی بسیار فوق العاده زیبایی خاصی به گوشی اضافه می کند که عملکرد بسیار مناسب و خاص این گوشی را در نگاه اول به کاربر منتقل می کند که در عین خاص بودن بسیار شیک و جذاب می باشد که تابحال در گوشی های چنین رده ای از سوی شرکت های تولید کننده نبوده ایم.

بررسی نوا 5 تی

در بخش پشتی دستگاه لوگوی شرکت نوا به صورت تکراری در تمامی قسمت پنل پشتی قرار داده شده است و این حالت زیبایی خاصی به پشت دستگاه اضافه می کند که بنده به شخصه از این حالت ذوق زده شدم که واقعا به بهترین شکل ممکن مورد طراحی و ساخت قرار گرفته است که شکل کلی را به این گوشی گیمینگ اضافه می کند که واقعا یک شکل کلی بسیار جذاب و فوق العاده برای این محصول و این شرکت چینی بسیار قدرتمند فراهم سازی می کند.

بررسی نوا 5 تی

شکل قرارگیری دوربین و نوع فریم هایی که برای این گوشی در نظر گرفته شده هم از قابلیت بسیار قابل توجهی برخوردار است و شاهد پنل شیشه ای هتیم که با فریم آلومینیومی همراه می باشد که حالت بسیار خاص و فوق العاده ای را از خود به نمایش می گذارد که در بهترین حالت ممکن خود به سر می برد که یک اتفاق بسیار مناسب و ایده آل برای این گوشی و این محصول به حساب می آید که واقعا شاهد خاص بودن و البته زیبایی این گوشی هستیم.

بررسی نوا 5 تی

خوش دست بودن و قرارگیری دوربین سلفی به شکل پانچ در قسمت سمت چپ بالا باعث شده تا زیبایی دیگری از بخش جلو به این گوشی اضافه شود که حالتی بسیار مناسب و ایده آل می باشد که شرکت نوا توانسته در بهترین حالت خود آنرا به اجرا بگذارد و نتایج بسیار مثبت و فوق العاده ای را از خود به معرض دید بگذارد که شاید در نگاه اول شاهد یک حالت بسیار خاص و جذاب از سوی این شرکت برای این گوشی بسیار قدرتمند و فوق العاده با قابلیت های بسیار خاص باشیم.

سخت افزار

مهم ترین و البته خاص ترین بخش این گوشی هوشمند و به ظاهر گیمینگ به قسمت سخت افزار مربوط می شود که در بهترین حالت خود قرار دارد و به احتمال زیاد شاهد حالت های بسیار خاص و فوق العاده ای برای این گوشی هوشمند در این بخش باشیم که به بهترین شکل ممکن مورد طراحی و ساخت قرار گرفته است که تجربه بسیار فوق العاده و خاصی را از خود به نمایش می گذارد که بسیار فوق العاده و جذاب در این بخش می باشد.

بخش سخت افزار جزو ارکان قدرتمند این گوشی محسوب می شود که نوا توانسته عملکرد مناسبی را در این بخش داشته باشد و با طراحی بسیار مناسب و ایده آل این بخش بهترین حالت را به وجود بیاورد، داشتن تراشه قدرتمند یکی از مزیت های فوق العاده یک گوشی هوشمند می باشد که شرکت نوا در این گوشی این کلیت را حفظ کرده و با رعایت این قانون توانسته یک محصول بسیار قدرتمند که توانایی اجرایی کردن بازی های بسیار سنگین را داشته باشد را مورد طراحی و بررسی قرار داده است.

بررسی نوا 5 تی

وجود تراشه کیرین ۹۸۰ از نسخه ۷ نانومتری باعث شده تا اجرای بازی های بسیار سنگین در این گوشی با سرعت مناسب و با راحتی فوق العاده همراه باشد که حالتی بسیار مناسب و ایده آل محسوب می شود که این شرکت را به بهترین نحو ممکن به حالت های خاصی همراه می سازد که واقعا از تمامی لحاظ شاهد حالتی بسیار مناسب و خاص هستیم که در بهترین شرایط خود وجود دارد که از این نوع تراشه را در هیچ گوشی هوشمندی شاهد نیستیم و این باعث حالت بسیار خاصی می شود.

یکی از معایب این گوشی می توان به عدم پشتیبانی از کارت حافظه جانبی داشت که یک عیب بسیار بزرگ برای این گوشی اندرویدی محسوب می شود که واقعا از سوی نوا برای قرار ندادن این بخش در گوشی نوا ۵ تی بسیار بعید بود که این اتفاق افتاد و برای حافظه داخلی که ۱۲۸ گیگابایت در نظر گرفته شده نیز حافظه قابل اعتمادی محسوب نمی شود که برای پر کردن این ظرفیت زمان زیاد و برنامه های چندان پر حجم نیاز نمی باشد که واقعا کار را برای کاربران این گوشی سخت می کند.

بررسی نوا 5 تی

رم در نظر گرفته شده برای این گوشی ۸ گیگابایت می باشد که باز هم قدرتمنایی شرکت نوا را در این گوشی به رخ می کشد که در بخش سخت افزار هیچ مشکل خاصی وجود ندارد و به نوعی می توان گفت یک اتفاق بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری محسوب می شود که واقعا بسیار خاص و ایده آل می باشد که نوا برای کاربران خود توانسته به بهترین شکل ممکن به همراه داشته باشد که حالت خاص و مناسبی محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

باطری ۳۷۵۰ میلی آمپر ساعتی با شارژ سریع ۲۲ واتی یکی دیگر از مزیت های این گوشی محسوب می شود که نوا توانسته بهترین حالت را از خود به نمایش بگذارد و یک اتفاق بسیار مناسب و خاصی به حساب می آید که برای یک گوشی میان رده در حدود ۲۵ دقیقه ۵۰ درصد شارژ شود که واقعا یک شارژ سریع بسیار فوق العاده و کارآمد محسوب می شود که می توان از قابلیت های جذاب این گوشی از آن یاد کرد و نکته قوت دیگری برای این گوشی به حساب می آید.

بررسی نوا 5 تی

نرم افزار

همگام سازی بخش نرم افزاری با سخت افزاری برای این گوشی بسیار ایده آل می باشد و نوا توانسته در بهترین حالت ممکن این اتفاق را رقم بزند و حالت خاصی را به وجود بیاورد که واقعا حالتی بسیار مناسب و هوشمندانه از سوی شرکت نوا برای بخش نرم افزاری محسوب می شود که به بهترین شکل ممکن مورد طراحی و ساخت قرار گرفته است که مناسب و ایده آل بودن این بخش را به نمایش می گذارد.

بررسی نوا 5 تی

این گوشی از اندروید نسخه ۹ پشتیبانی می کند و قابلیت ارتقا به آخرین نسخه اندروید یعنی نسخه ۱۰ را نیز دارد که از قابلیت های جذاب و بروز این گوشی می باشد که تا چند سال از آخرین آپدیت های نرم افزاری برخوردار خواهد بود که باز هم شاهد عملکرد بسیار مناسب و خاصی از سوی این شرکت فناوری چینی برای این محصول گیمینگ قدرتمند و ایده آل هستیم که بسیار خاص و جذاب می باشد.

تمامی آپدیت های ممکن و سازگاری نرم افزار با سخت افزار قدرتمند باعث شده تا یک گوشی گیمینگ بسیار ایده آل و جذابی را از سوی این شرکت چینی شاهد باشیم که در بهترین حالت خود وجود داشته و باعث می شود تا کاربران بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارند و این نوع طراحی و ساخت باعث شده تا شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و هوشمندانه از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی به بهترین نحو ممکن باشیم که اجرایی می شود.

بررسی نوا 5 تی

دوربین

یکی دیگر از قابلیت ها و بخش های جذاب گوشی نوا ۵ تی بخش دوربین می باشد که در بهترین حالت خود به سر می برد و این اتفاق باعث به وجود آمدن حالت های بسیار خاص و جذابی می باشد که این شرکت توانسته در بهترین حالت خود ادامه دهد که واقعا شاهد حالتی بسیار مناسب و ایده آل می باشد که این شرکت را در بهترین عملکرد خود به این بخش می توان دانست که یک اتفاق بسیار مناسب و خاصی می باشد که واقعا از قابلیت های مناسبی محسوب می شود.

دوربین اصلی و پشتی این گوشی از سه ۴ لنز مجزا بهره مند شده است که هرکدام از آنها وظیفه خاصی را به همراه دارند و باعث می شود تا اتفاقات بسیار مناسب و جذابی هنگام عکاسی و فیلمبرداری با این گوشی جذاب و گیمینگ بیافتد که یک سابقه عکاسی بسیار ایده آل و خوبی را به همراه دارد که می توان گفت عملکرد مثبت نوا در این بخش نیز قابل مشاهده است و باعث می شود تا کاربر حس پرچمدار بودن این گوشی را با تمام وجود خود حس کند.

بررسی نوا 5 تی

لنز اصلی دوربین این گوشی دارای کیفیت ۴۸ مگاپیکسل می باشد که قابلیت ثبت تصاویر واید را عهده دار می باشد که با کیفیت بسیار بالا و فوق العاده ای را از خود به نمایش می گذارد که واقعا از کیفیت بسیار بالا و زیادی بهره مند می باشد که حالتی بسیار خاص و جذابی را از خود به نمایش می گذارد و به نوعی شاهد یک حالت فوق العاده و خاص از سوی این شرکت محسوب می شود که واقعا از لحاظ کیفیت بسیار بالا می باشد و یک بخش خاصی به همراه دارد.

لنز دوم نیز دارای کیفیت ۱۶ مگاپیکسل می باشد که وظیفه اولترا واید را بر عهده دارد که از قابلیت بسیار فوق العاده و هوشمند برخوردار می باشد و به نوعی می توان گفت یک حالت بسیار خاص و جذاب را به خود اختصاص داده است. لنز سوم و چهارم نیز هرکدام دارای کیفیت ۲ مگاپیکسل می باشند که یکی از آنها وظیفه ثبت تصاویر ماکرو را برعهده دارد و دیگری نیز دارای سنسور عمق سنج می باشد که قابلیت بسیار خاص و جذابی را به نمایش می گذارد.

بررسی نوا 5 تی

دوربین سلفی نیز با طراحی بسیار ایده آل و فوق العاده که در داخل صفحه نمایش قرار گرفته دارای کیفیت ۳۲ مگاپیکسل می باشد که برای ثبت تصاویر با کیفیت بسیار فوق العاده کافی می باشد و یک اتفاق بسیار مناسب و جذابی را از خود به نمایش می گذارد که واقعا شاهد حالتی بسیار ایده آل برای این گوشی در این بخش نیز هستیم که سطح کیفیت دوربین و ارزش محصول را افزایش میده.

کیفیت تصاویر در شرایط نوری بسیار مناسب فوق العاده می باشد و برای این گوشی در این سطح بسیار ایده آل می باشد و نمی توان گفت که با یک محصول میان رده رو به رو هستیم و واقعا از قابلیت و کیفیت های یک پرچمدار شبیه می باشد که حالت بسیار مناسب و ایده آل را به وجود می آورد که در عین خاص بودن بسیار مناسب و جذاب می باشد.

همچنین بخش دوربین نیز در این گوشی یکی از قابلیت های منحصر به فرد و جذاب محسوب می شود که برای ثبت تصاویر در کیفیت بالا مناسب می باشد. در نقد و بررسی نوا ۵ تی شاهد کیفیت بسیار بالا و ایده آل برای این گوشی بوده ایم که در ثبت تصاویر بسیار ایده آل بوده که در نمونه تصاویر شاهد این قابلیت و حالت ها خواهید بود.

بررسی نوا 5 تی

جمع بندی و نتیجه نقد و بررسی نوا ۵ تی

اگر به دنبال یک گوشی با قیمت بسیار مناسب به همراه قابلیت های فوق العاده هستید قطعا نوا ۵ تی یکی از انتخاب های شما خواهد بود که با داشتن مشخصات بسیار بالا و حالت های فوق العاده بهترین حس را به کاربر انتقال می دهد و اتفاق بسیار مناسب و ایده آل را از خود به نمایش می گذارد که واقعا از قابلیت های بسیار مناسب و جذابی برای استفاده های متفاوت و متنوعی برخوردار می باشد که واقعا بسیار خاص و ایده آل می باشد که واقعا خاص و جذاب می باشد.

به نظر شخصی بنده اگر شما جزو کاربرانی هستید که سخت افزار جزو معیار های اصلی شما برای خرید یک گوشی هوشمند می باشد پیشنهاد می کنیم به سراغ این گوشی هوشمند بروید و تجربه بسیار خاص و ایده آل ر به دست بیاورید که در بهترین حالت خود قرار دارد و از لحاظ قیمتی نیز نسبت به مشخصاتی که دارد واقعا یک انتخاب مقرون به صرفه و عاقلانه ای محسوب می شود.

بررسی نوا 5 تی

تمامی قابلیت ها و مشخصات کلی این دستگاه را مشاهده کردید و قطعا به جمع بندی خاصی از این گوشی میان رده جذاب رسیده اید و قطعا نظرات و دیدگاه ها نسبت به این گوشی نسبت به خواسته افراد بسیار متفاوت خواهد بود، اما اگر شما جزو افرادی محسوب می شوید که سخت افزار و کیفیت ساخت گوشی مهم می باشد، نوا ۵ تی یک انتخاب هوشمندانه برای شما محسوب می شود که واقعا از قابلیت های بسیار ایده آل برای یک گوشی گیمینگ را برای کاربر فراهم سازی می کند.

درمورد این بررسی هر دیدگاه و یا انتقادی دارید می توانید در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید تا بتوانیم در بررسی های آینده این حالت و قابلیت را پشت سر بگذاریم و توانایی های خود را افزایش دهیم تا مطالب مورد نظر شما را به بهترین شکل ممکن به نگارش در بیاوریم. امیدواریم این نقد و بررسی نوا ۵ تی مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

۹۴%
عالی

نمرات و امتیازات برای عملکرد هواوی نوا ۵ تی

برند نوا یکی از زیرمجموعه های بسیار قدرتمند و خاص شرکت هواوی می باشد که در این چند سال اخیر پیشرفت های بسیار زیادی داشته و این عملکرد باعث شده تا شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت باشیم که توانایی های بسیار بالا و خاصی را از سوی خود نشان داده است که در بهترین سطح ممکن قرار داده شده است که بسیار ایده آل و در عین خاص بودن بسیار با کیفیت می باشد.

محصولات نوا در حال خاص شدن می باشد و در سطح هواوی قرار می گیرند و این یکی از مزیت های خاص و فوق العاده این شرکت چینی می باشد که به عنوان زیر مجموعه هواوی به فعالیت خود در حوزه فناوری و تکنولوژی ادامه می دهد که با این روند مثبتی که در اختیار دارد قطعا به زودی شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی در بازار محصولات هوشمند و الکترونیکی خواهیم بود.

  • طراحی
  • دوربین
  • سخت افزار
  • نرم افزار
  • صفحه نمایش
منبع cimpoo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. alireza میگه

    عالی

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر