نقض حریم خصوصی توسط تیک تاک علیه کاربران چینی

نقض حریم خصوصی توسط تیک تاک علیه کاربران چینی

نرم افزار تیک تاک یکی از محبوب ترین و البته سرگرم کننده ترین شبکه های اجتماعی در دنیا محسوب می شود که عملکرد مناسبی نسبت به رقبای خود دارد و همین موضوع باعث شده تا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند باشیم.

توانایی های قابل قبول و بسیار هوشمندانه این شرکت در ارائه قابلیت های هوشمندانه بسیار مستمر بوده و همین موضوع باعث به وجود آمدن قابلیت و حالت های مناسب و ایده آل از سوی این شرکت شده است و شاهد به وقوع پیوستن حالت های مناسب و هوشمندانه خواهیم بود.

یکی دیگر از مشکلاتی که علیه تیک تاک روانه شده است، نقض حریم خصوصی کاربران این شبکه اجتماعی است که باعث شده تا اتفاقات بسیار عجیبی از سوی این شبکه اجتماعی برای طرفدارن خود رخ دهد و اعتماد آنها نسبت به این برنامه بسیار کم رنگ تر باشد.

نقض حریم خصوصی توسط تیک تاک با ایجاد بروزرسانی جدید با محوریت ارائه حالت های مناسب با دریافت دسترسی های متنوع مانند اجازه باز کردن دوربین و همچنین برای برخی از ماژول های گوشی کاربران به برخی از لیست و اطلاعات آنها دسترسی دارند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تمامی این اتفاقات بعد از یک آپدیت رسمی از سوی هواوی ارائه داده شده است و گفته می شود شاهد به وقوع پیوستن حالت های عجیب خواهد بود که می تواند به ضرر شرکت تیک تاک منجر شود و شاهد حالت های خاص علیه این شبکه اجتماعی قدرتمند خواهیم بود.

نقض حریم خصوصی توسط تیک تاک

با به وجود آمدن شایعات زیاد کاربران زیادی از تیک تاک خارج شدند و حدود ۲۰ درصد کاهش کاربر داشته و خود تیک تاک با یک اعلان سراسری در نرم افزار خود با پیام اینکه گوشی شما از هر مکانی ایمن تر خواهد بود، به کاربرانش اعتماد امنیت بودن گوشی را فاش کرد.

باید منتظر به وقوع پیوستن اتفاقات باشیم که قرار است علیه این شرکت انجام بگیرد و اتفاقات به وقوع پیوسته می تواند حالت های عجیبی به وجود بیاورد و همین موضوع می تواند حالت های عجیب و غریبی درمورد این شبکه اجتماعی به وجود بیاورد و باعث افت شدید آن باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر