عدم حضور فولکس واگن در نمایشگاه خودرو پاریس ۲۰۲۰

عدم حضور فولکس واگن در نمایشگاه خودرو پاریس ۲۰۲۰

شاید این خبر یک ضرر دیگر برای صنعت خودروسازی و اعتبار رویداد ها و نمایشگاه هایی است که در محوریت خودرو برگزار می شوند باشد، طبق گزارش های مختلف از تمامی رسانه ها و مجله های خودرو شرکت فولکس واگن در این رویداد حضور نخواهد یافت.

این یک خبر بد برای صنعت خودرو و برای نمایشگاه پاریس خواهد بود که یکی از قدرتمند ترین شرکت های تولید کننده خودرو در دنیا در این رویداد حضور نخواهد یافت و همین نیز باعث خواهد شد کیفیت این رویداد به صورت بسیار زیادی کاهش پیدا کند.

یورگن استاکمن عضو هیئت مدیره فولکس واگن و بخش فروش این شرکت اعلام کرده است در این رویداد حضور نخواهند یافت و امسال فولکس واگن در هیچ رویدادی شرکت نخواهد کرد، این خبر و این عنوان خبر یک شوک بزرگ به صنعت خودرو در دنیا وارد کرد که باعث  عدم حضور فولکس واگن در نمایشگاه خودرو پاریس ۲۰۲۰ خواهیم بود.

این نمایشگاه در اوایل ماه اکتبر ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد و شرکت های تولیدکننده خودرو در این رویداد حضور خواهند یافت و محصولات جدید خود را به نمایش خواهند گذاشت. به احتمال زیاد شرکت ژاپنی تویوتا نیز در این رویداد حضور نخواهد یافت.

این رویداد در سال ۲۰۱۷ شاهد ۸۱۰.۰۰۰ نفر بازدیدکننده بود که متاسفانه در سال ۲۰۱۸ این آمار به ۵۶۰.۰۰۰ نفر رسیده است که می توان گفت یکی از دلایل اصلی این رویداد همین باشد که بازدیدکنندگان زیادی را جذب کند، به نظر می رسد فولکس واگن برای اینکه بازدیدکننده در این رویداد کم می باشد و هزینه های زیادی برای شرکت خواهد داشت از حضور در این رویداد منصرف شده باشند و بیهوده بودن این نمایشگاه یکی از دلایل عدم حضور این شرکت می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عدم حضور فولکس واگن در نمایشگاه خودرو پاریس 2020

نمایشگاه خودرو پاریس ۲۰۲۰ : بدترین نمایشگاه تاریخ

شایان ذکر است که فقط نام فولکس واگن به صورت قطعی برای عدم حضور در این رویداد منتشر شده است و گفته می شود شرکت های تولیدکننده دیگری در این رویداد حضور داشته باشند و محصولات جدید خود را به معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

یکی دیگر از مشکلات این نمایشگاه بالا بودن هزینه های این رویداد می باشد که بدون امکانات ترین رویداد خودرو نیز محسوب می شود که باید تولیدکنندگان خودرو هزینه های زیادی را برای حضور در این رویداد بکنند که قطعا جالب و قابل استقبال نخواهد بود و اکثر شرکت ها حضور نخواهند یافت.

همچنین شرکت لامبورگینی اعلام کرده است در نمایشگاه ژنو ۲۰۲۰ حضور نخواهد یافت و این یک اتفاق بد برای این نمایشگاه با قدمت بسیار زیاد می باشد که نتوانسته است نظر این شرکت و غول تولیدکننده خودرو را به خود جلب کند.

نمایشگاه خودرو پاریس ۲۰۲۰ می تواند یک استارت برای عدم حضور شرکت کننده ها در رویداد های این چنینی باشد که هزینه های زیادی را در بردارد. این یکی از نشانه های این می باشد که اکثر خودرو ساز ها به سمت برگزار همایش به دست خود می باشند که هزینه کمتری دارد و هم دزدیده شدن طرح آنها به حداقل خود می رسد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر