نمایشگاه سایبری RSA محل انتشار ویروس کرونا

نمایشگاه سایبری RSA محل انتشار ویروس کرونا

 رویداد RSA به طور کامل و بدون هیچ مشکلی برگزار شد و تمامی شرکت کنندگان تمامی دستاورد های خود را به نمایش گذاشتند و مشتری های هدف خود را جذب کردند، یک سوال بزرگی که این میان به وجود آمده است این می باشد که در این رویداد آیا کرونا شیوع یافته است.

دلیل پرسیدن سوال بالا این می باشد که دو نفر از شرکت کنندگان در این رویداد که در سان فرانسیسکو برگزار شده بود تست ویروس کرونا آنها مثبت اعلام شده است و این نشان دهنده یک زنگ خطر برای دیگر شرکت کنندگان و حضور افراد دیگر در این رویداد می باشد.

طبق گزارش ها دو نفر از شرکت امنیت سایبری Exabeam به این ویروس مبتلا شده اند و تست آنها مثبت اعلام شده است، سوال مهمی که در این باره وجود دارد این می باشد که آیا افراد دیگری به غیر از این افراد به این ویروس مبتلا شده اند.

هنوز مشخص نشده است که این دو نفر از کدام زمان به این بیماری مبتلا شده اند، سوال مهم تر این می باشد که تعداد افرادی که در نمایشگاه سایبری RSA حضور داشتند که تعداد آنها به ۳۶ هزار نفر می رسد به این ویروس خطرناک مبتلا شده اند یا خیر.

برگزار کنندگان این نمایشگاه هنوز اعلائمی که نشان دهد افرادی که از این رویداد گرفته شده باشند را منتشر نکرده اند و ادعا کرده اند افرادی به این بیماری دچار نشده اند که از این رویداد برای آنها منتقل شده باشد منتشر نشده است و گفته می شود یا افرادی وجود دارد که مبتلا شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نمایشگاه سایبری RSA محل انتشار ویروس کرونا

نمایشگاه سایبری RSA : فاجعه یا دستاورد

برگزار کنندگان این رویداد برای بالا بردن امنیت این رویداد از لحاظ بهداشتی تمامی شرکت کننده های چینی را ممنوع کرده بودند که نماینده های آنها نیز از آمریکا حضور یافته بود و به نوعی این رویداد تمام آمریکایی بود و تمام شرکت کنندگان از خود آمریکا بوده است.

اما سوال مهمی این میان به وجود می آید که رئیس برگزار کنندگان این رویداد باید قابلیت های این رویداد را به طور کلی باید بررسی می کردند تا شاهد اینگونه فاجعه بسیار بزرگی نباشیم. هیچ مسئولی پاسخگو این موضوع نمی باشد و هیچ فردی این مسئولیت را به گردن نمی گیرد.

باید تمامی بررسی های ممکن رعایت شود تا شاهد این باشیم که تعداد بیمارانی که از این رویداد و از این دو نفر به آنها مبتلا شده است چند نفر بوده اند، سخت ترین و فاجعه بار ترین بخش این داستان اینجا می باشد که این بیماری بعد از ۱۵ روز بعد مشخص می شود و امکان ابتلا افراد زیادی نیز وجود دارد، این هم اثر کرونا بر دنیای فناوری.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcmag

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر