هنوز تاریخ نمایشگاه CES 2020 مشخص نشده است

هنوز تاریخ نمایشگاه CES 2020 مشخص نشده است

همه ساله در شهر نیویورک آمریکا نمایشگاهی درمورد فناوری و تازه های تکنولوژی برپا می شود که بازدیدکنندگان زیادی را نیز دارد. و از همه نقاط دنیا برای حضور در این نمایشگاه حضور میابند، در این رویداد همه خبرنگاران و بازدیدکنندگان با قوانین و رعایت اصول نمایشگاه وارد سالن های این نمایشگاه ها می شوند.

در این نمایشگاه شرکت های بزرگی همچون سامسونگ،اپل،الجی،اینتل و دیگر شرکت های مطرح بزرگ در دنیای iT و فناوری و تکنولوژی در این نمایشگاه حضور میابند، و با دایر کردن غرفه های متنوع در سالن های نمایشگاه محصولات جدید خود را به معرض نمایش می گذارند.

در نمایشگاه CES 2020 جذاب تمامی محصولات الکترونیکی شامل کامپیوتر،لوازم الکترونیکی،خودرو به معرض نمایش گذاشته می شوند، که قدرت کامل شرکت های بزرگ دنیای فناوری را نشان می دهد. قبل از نمایشگاه شرکت های بزرگ با برگزاری کنفرانس درمورد حضور خود در این نمایشگاه را اعلام می کنند.

و بعد از گذشت چند روز از تمام کنفرانس ها نمایشگاه اصلی شروع به کار می کند و به مدت ۴ روز از بازدیدکنندگان پذیرایی می کند. این نمایشگاه یکی از بزرگ ترین و قوی ترین رویداد های دنیا می باشد که از تمامی کشور های دنیا حتی ایران برای پوشش آن راهی نیویورک می شوند. تحریره سایت سیم پو نیز یکی از رسانه هایی می باشد که تمامی اخبار و حواشی این رویداد را پوشش خواهد داد.

 

هنوز تاریخ نمایشگاه CES 2020 مشخص نشده است

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

زمان نمایشگاه CES 2020

طبق گفته روابط عمومی نمایشگاه CES 2020 این رویداد در ماه آینده برگزار خواهد شد و تاریخ دقیق و کاملی هنوز درمورد این رویداد اعلام نشده است. و تعداد شرکت هایی که در این رویداد حضور خواهند داشت هنوز اعلام نشده است.

بزرگی این رویداد آنقدر زیاد است که شهر نیویورک به مدت ۴ روز مسیر های منتحی به نمایشگاه را می بنند تا در راه نمایشگاه CES ترافیک زیادی رخ ندهد. یکی از دلیل اینکه این نمایشگاه اینقدر معروف و سرشناس شده است، قدمت و حضور شرکت کنندگان بزرگ همچون اپل،سامسونگ،اینتل و دیگر برند های معروف می باشد.

این نمایشگاه در ماه آینده وارد ۲۴ ساله خود خواهد شد، این نمایشگاه در تاریخ ۲۴ ساله خود شاهد اختراعات و محصولات بی نظیر بوده است که در دنیا برای اولین بار در این نمایشگاه به معرض دید بازدید کنندگان گذاشته شده بود.

بدون شک امسال نیز یکی از سال های پر محصول برای این نمایشگاه خواهد بود و شرکت های بزرگ با ارائه محصولات جدید خود به نمایشگاه اعتبار و بازدید کننده جذب خواهند کرد. طبق گفته اینتل پردازنده نسل آخر خود را در نمایشگاه CES 2020 این سال به نمایش خواهد گذاشت که در نوع خود جالب و جذاب به شمار می رود.

همچنین ما نیز انتظار داریم تا شرکت های زیادی و با محصولات متنوع تر در بهترین نمایشگاه iT و فناوری دنیا حضور داشته باشند، و ما بتوانیم تمامی اخبار مربوط به این رویداد و حواشی آنرا به صورت زنده و یا ویدیویی پوشش دهیم. برای اطلاع از تمامی اخبار نمایشگاه CES ۲۰۲۰ با سیم پو همراه باشید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر