صفحه سبز در موتورولا اج پلاس باعث ایجاد نگرانی کاربران شد

صفحه سبز در موتورولا اج پلاس باعث ایجاد نگرانی کاربران شد

موتورولا بعد از عرضه کامل گوشی جدید خود با طراحی بسیار جذاب و فوق العاده برخی از مشکلات زیادی برای این گوشی به وجود آمده است که باعث نگرانی کاربران این تلفن همراه شده است، گوشی موتورولا اج پلاس دارای برخی از مشکلات شده است.

برخی از کاربران این گوشی اعلام کرده اند با صفحه نمایش سبز رنگ مواجه شده اند که باعث نگرانی آنها شده است، این صفحه سبز در بخش های مختلف گوشی نمایان شده است و برای یک بخش نمی باشد و در تمامی قسمت ها شاهد این حالت هستیم.

از طرفی شاهد نگرانی کاربران زیادی هستیم که شاهد اینگونه صفحاتی بوده اند و در انجمن های پشتیبانی موتورولا این مشکل را مطرح کرده اند که به زودی شاهد رفع آنها به طور کامل خواهیم بود که حالتی متفاوت و عجیب برای موتورولا می باشد.

صفحه سبز در موتورولا اج پلاس یک مشکل نادر محسوب می شود تابحال در هیچ گوشی از موبایل های موتورولا وجود نداشته است و ما شاهد اتفاقات عجیب و غریب برای این محصول بوده ایم که قطعا شاهد به وجود آمدن اتفاقات متفاوت برای شرکت موتورولا خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

موتورولا برای این رفع این مشکل یک پچ امنیتی منتشر کرد که به نظر می رسد این بروزرسانی هم جوابگو نبوده و کاربران زیادی که از این گوشی استفاده می کنند دچار مشکل صفحه سبز بوده اند که واقعا مشکل بزرگی محسوب می شود و باید به زودی برطرف شود.

صفحه سبز در موتورولا اج پلاس باعث ایجاد نگرانی کاربران شد

صفحه سبز در موتورولا اج پلاس

شرکت موتورولا در بیانیه ای اعلام کرده است اگر تا یک هفته این مشکل برطرف نشود تمامی خریداران به مراکز معتبر فروش این شرکت مراجعه کنند و گوشی های خود را تعویض کنند و گفته می شود نسخه های جدید این مشکل فنی را به همراه ندارند.

در سال ۲۰۲۰ شاهد این اتفاقات از سوی سامسونگ و وان پلاس برای گوشی های سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اولترا و گوشی وان پلاس ۸ پرو بوده ایم که به این صفحه سبز دچار شده بودند که با انتشار یک آپدیت نرم افزاری به طور کامل رفع شده اند.

حالا شرکت موتورولا به این مشکل فنی دچار شده است و کاربران این شرکت امیدوارند موتورولا بتواند یک بروزرسانی نرم افزاری برای رفع این حالت ارائه دهد تا کاربران در بهترین حالت ممکن این قابلیت را داشته باشند تا این صفحه سبز از گوشی های آنها برطرف شود و حالت اصلی خود را داشته باشد.

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر