نمونه اولیه نوکیا N95 مدرن فاش شد

گوشی نوکیا N95 را به یاد دارید‌؟ شاید در بین شما ها کسانی باشند که این گوشی پرچمدار را که از طراحی کشویی دوتایی برخوردار شده است، را به خاطر بیاورید. رونمایی آن در سپتامبر ۲۰۰۶ بود و در مارس ۲۰۰۷ وارد بازار شد. نه ماه بعد، اولین آیفون اپل را که آینده صنعت را رقم می زند به بازار آمد.

برای سال ۲۰۰۶، نوکیا N95 یک مدل آینده نگرانه بود که با ترکیب یک پخش کننده موسیقی، یک دوربین مناسب، مقدار قابل توجهی حافظه و ناوربری GPS همراه بود. این گوشی روی سیستم عامل سیمبین اجرا می شد و از نصب برنامه های شخص ثالث پشتیبانی می کند و دارای یک باتری ۹۰۰ میلی آمپر ساعتی است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

HMD گلوبال، که حق تولید دستگاه هایی را با نام تجاری نوکیا دریافت کرد، به طور جدی به فکر انتظار دنباله های برای نوکیا N95 افتاد و به آن نفس تازه بخشید. درسته این ایده در پایان کنار گذاشته شد، اما ما می توانیم نمونه اولیه مهندسی نوکیا N95 مدرن را ببینیم.

یوتیوبر میشایل فیشر نمونه اولیه این گوشی هوشمند را به دست آورد، که نشان می دهد ایده پیشنهاد طراحی کشویی کنار بود. کشویی به بالا، اسپیکر ها، دوربین های دوگانه و چشمک زن های LED را نشان می دهد. سنسور های مخفی به عنوان دوربین سلفی عمل می کنند و نحوه قرار گیری آنها از نیاز به سوراخ کردن صفحه نمایش برای قرار گیری آن ها جلوگیری می کند.

ـــ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ـــ

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر