نوبیا رد مجیک ۵G دارای فن خنک کننده خواهد بود

همه ما می دانیم که نوبیا در تلاش است تا یک تلفن هوشمند جدید بازی را به بازار عرضه کند. دنباله روی جدید سری بازی این شرکت با نام نوبیا رد مجیک ۵G شناخته می شود. این تلفن هوشمند در ابتدا برای رونمایی در MWC 2020 برنامه ریزی شده بود، اما اکنون تاریخ عرضه واقعی مشخص نیست. علاوه بر این، این شرکت ابتدا به جاری ماهیت بین المللی دستگاه های عرضه شده در نمایشگاه، رونمایی داخلی را انتخاب می کند.

نوبیا رد مجیک

اکنون این شرکت به منظور زنده نگه داشتن حس اعتیاد به بازی می خواهد میزان نوردهی این گوشی هوشمند را افزایش دهد. رئیس شرکت نوبیا سابقه ای در دست گرفته است که برخی از جنبه های خاص محصولات آینده را فریب داده و شامل رد مجیک ۵G است. امروز او بار دیگر عمل جدیدی در رابطه با این دستگاه انجام با جزئیات بیشتر راه حل فن خنک کننده فعال در پرچمداران ۵G. طبق تصاویر تیزر، راه حل جدید خنک کننده پیشرفت بسیار خوبی نسبت به سال های گذشته دارد.

طبق اعلام این تیزر، فن جدید گریز از مرکز مینی نسل جدید تا ۱۵۰۰۰ دور در دقیقه حرکت خواهد کرد. این ۱۰۰۰دور در دقیقه بیش از حداکثر ۱۴۰۰۰ دور نسل های قبل است. برای بهبود شکل و موقعیت تیغه ها، کارایی کلی، شبیه سازی های CAE نیز به کار رفته است. مجاری هوا و رادیاتور ها نیز از طراحی جدیدی بهره می برند. رادیاتور مجرای هوای شمال – جنوب اکنون ۵۶% مساحت بیشتر دارد. این باعث می شود میزان تهویه ۴۳% و ظرفیت تبادل گرما ۳۰% افزایش یابد.

نوبیا رد مجیک

مشخصات چشمگیر نوبیا رد مجیک ۵G

جالب است بدانید که تمام این فناوری های مورد بحث به اضافه مشخصات جدید که الان اعلام می کنم در داخل بدنه به ابعاد ۱۶۸.۵۶ در ۷۸ در ۹.۷۵ میلی متری قرار دارند. این دستگاه از باتری ۴۴۰۰ میلی آمپر ساعتی، پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ و فناوری بزرگ این دستگاه یعنی شبکه ۵G بهره می برد. گذشته از راه حل جدید داخلی خنک کننده منحصر به فرد، تلفن هوشمند جدید با نرخ تجدید صفحه نمایش ۱۴۴ هرتزی در دنیای تلفن های هوشمند بیش از بیش می درخشد. در حالی که شرکت های دیگر در حال استفاده از نرخ تجدید ۱۲۰ هرتزی در گوشی های تولیدی خود هستند و این یعنی نوبیا یک قدم حلوتر از آن هاست.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع weibo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر