نوبیا رد مجیک۶ رسما در تاریخ ۶ مارس رونمایی می شود

امروز، نوبیا در صفحه رسمی ویبو خود اعلام کرد که نوبیا رد مجیک ۶ را به طور رسمی در ۴ مارس رونمایی می کند. نی فی، رئیس این شرکت، گفت که رد مجیک ۶ دارای چهار فناوری سریع خواهد بود. از نظر پوستر این چهار فناوری به صفحه نمایش، شارژ، تاچ و فن اشاره دارد.

نوبیا رد مجیک6

طبق گزارش های قبلی، نوبیا رد مجیک۶ با سریعترین فناوری شارژ در این صنعت ارائه خواهد شد. علاوه بر این، این شرکت ادعا می کند که یک از قدرتمند ترین گوشی های کره زمین را به بازار عرضه خواهد کرد.

نوبیا رد مجیک6

علاوه بر پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸، این دستگاه همچنین با یک فن خنک کننده داخلی ارائه می شود. این شرکت معتقد است که سیستم خنک کننده مجیک ۶ یک فناوری موفقیت آمیز است.

نوبیا رد مجیک6

گوشی جدید گیمینگ رد مجیک ۶ دارای دو نسخه با عنواین نوبیا رد مجیک۶ و نوبیا رد مجیک ۶ پرو خواهد بود. اگر چه عناصر کلاسیک “ایکس” را با هم ادغام می کند، اما در مقایسه با نسل قبلی تغییرات زیادی را تجربه خواهد کرد. لوگو “Tencent Game” هم در مرکز جز فلزی ایکس شکل هم به صورت مشهور حک شده است.

نوبیا رد مجیک۶ تایید ۳C را دریافت کرد

انتظار می رود با عرضه پردازنده پرچمدار اسنپدراگون ۸۸۸، برند های مختلف دستگاه هایی را که به این پردازنده مجهز باشد، رونمایی کنند. در تاریخ ۱۸ ژانویه یک مدل جدید با شماره مدل Nubia NX669J گواهینامه ۳C را دریافت کرد. این شماره مدل مربوط به رد مجیک ۶ است.

صفحه گواهینامه ۳C نشان می دهد که شارژر داخل جعبه ۶۶ واتی خواهد بود. پیش از این، این شرکت تایید کرده بود که نوبیا رد مجیک ۶ از شارژ سریع ۱۲۰ واتی پشتیبانی خواهد کرد.

این بدان معنی است که کله شارژر نوبیا رد مجیک ۶ ممکن است اختیاری باشد. منظور این است که ممکن است ۶۶ واتی باشد اما دستگاه از ۱۲۰ وات هم پشتیبانی کند. احتمال دیگر هم این است که در دو نسخه استاندارد و پرو ارائه شود و در میان این دو نسخه پرو دارای کله شارژ ۱۲۰ واتی باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر