نوت بوک گیمینگ شکارچی آنر با نور پردازی متنوع همراه است

تفریح مورد علاقه شما در اوقات فراغت چیست سریال تماشا می کنید ؟ یا اینکه تمام وقت را بازی می کنید، بیشتر افراد در زمان فراغت خود سراغ بازی می روند. حال هم وقت آن رسیده که بازار نوت بوک ها مثل بازار گوشی های هوشمند رنگ و طراوتی به خود بگیرد.

لپ تاپ ردمی جی قبلا رونمایی شده است. و طی چند روز آینده هم نوب بوک دیگری عرضه خواهد شد که به احتمال زیاد رقابت اصلی آن با مدل جدید ردمی باشد. همانطور که کسانی که در جریان هستند، ما در مورد نوت بوک گیمینگ شکارچی آنر صحبت کنیم. طی چند روز گذشته خبر هایی درباره مشخصات این دستگاه ارائه شده است. امروز هم از این چند روز گذشته مستثنی نیست.

چهارشنبه این هفته، آنر اعلام کرد که اولین نوب بوک گیمینگ خود را رونمایی می کند. بعدا به ما اطلاع داده شد که این تراشه اینتل را پشتیبانی خواهد کرد.

و از آنجا که ردمی جی با تراشه های نسل دهم همراه است، هر دلیلی وجود دارد که فکر کنیم این لپ تاپ از سخت افزار یکسان استفاده خواهد کرد. اما همچنین باید چیزی سودمند به همراه آورد. امروز، این شرکت علاوه بر کیبورد، تعدا از جلوه های نور پردازی را هم مورد اشاره قرار داده است.

لپ تاپ گیمینگ آنر

همانطور که در پوستر زیر نشان داشده شده است، می توان لوگو نوت بوک گیمینگ شکارچی را روشن کرد. همچنین یک نوار چراغ ال ای دی در قسمت جلویی قرار دارد. سرانجام، به نظر می رسد قیمت عقب این نوب بوک همان تاثیر نوری را به عنوان چراغ های جلو اتومبیل اسپورت دارد.

پیش از این، بعد از ظهر ۳۰ جولای، معاون رئیس آنر تجارت یک بار دیگر در مورد شکارچی آنر در ویبو صحبت کرد. همچنین او عکس هایی از جعبه نوت بوک گیمینگ شکارچی آنر را منتشر کرد. در آگوست، وی گفت که لپ تاپ از آنچه انتظار می رود نازک تر است.

بر اساس تعامل بین مدیران و کاربران آنر، نوت بوک گیمینگ شکارچی آنر در عملکرد پردازند، اتلاف گرما، قابلیت پخش و ظاهر بسیار عالی است. بنابراین می توانیم بگوییم که این یک نوت بوک بدون کم و کاستی خواهد بود.

در سال های اخیر، صنابع بازی و ورزشی الکترونیکی به سرعت در حال پیشرفت بوده اند. نوب بوک های گیمینگ بیشتر و بیشتر به جریان اصلی تبدیل شده اند. هر روز بازیکنان بیشتری و به دنبال لپ تاپ گیمینگ مورد علاقه به تجربه و ویژگی های محصول هستند. در بازار فعلی محصولات گیمینگ OEM های سنت بیشترین سهم بازار را اشغال می کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر