نوکیا اکسپرس موزیک (۵۳۱۰) با عمر باتری ۳۰ روزه رونمایی شد

HMD امروز اولین دسته از تلفن های هوشمند ۲۰۲۰ را منتشر کرد. همه ما می دانیم که این شرکت طعم احیای تلفن های با ویژگی متفاوت را دارد و به همین دلیل  ستایش شده است. این شرکت پس از شایعات و نشت ها بسیار، تلفن نوکیا ۵۳۱۰ را رونمایی کرد. نوکیا اکسپرس موزیک متولد شده است.

تناسخ مجدد ۲۰۲۰ یک گوشی از ویژگی های سری +۳۰ سال است که دقیقا همان کار رنگی را دارد. سیا/ قرمز و سفید رنگ های این دستگاه است. این دستگاه همچنین دارای کلید های جانبی نصب شده برای پخش کنندگی موسیقی است.

نوکیا اکسپرس موزیک

این یک تلفن خاص است و نوکیا در نوسازی آن نگران نیست. یک دوربین VGA در پشت و یک صفحه نمایش ۲.۴ اینچی QVGA در قسمت جلویی با یک صفحه کلید الفبایی که در زیر آن قرار دارد. مورب ۰.۳ اینچی بزرگتر از نوکیا ۵۳۱۰ قدیمی است، اما وضوح تصویر دقیقا یکسان است.

نوکیا ۵۳۱۰ جدید دارای ۱۶ مگابایت حافظه داخلی است. در صورتی که آن را با تلفن های هوشمند مدرن مقایسه کنید، فقط در چند مورد رقابت دارد، اما آن مقدار هم برای یک تلفن خاض شدن بسیار کافی است. همچنین می توانید حافظه داخلی را با کارت میکرو SD گسترش دهید. به این ترتیب فضای بیشتری برای قرار دادن فایل های موسیقی خود خواهید داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نوکیا اکسپرس موزیک ۵۳۱۰

این را در نظر داشته باشید که نوکیا اکسپرس موزیک ۵۳۱۰ جدید یک تلفن ۲ باند ۲G است. بنابراین در کشور هایی که شبکه های ۲G در دسترس نیست، کار نمی کند/ در اینجا مشخص شده است که HMD از مشتریان می خواهد اطمینان داشته باشند که تمرکز این دستگاه روی ویژگی های MP3 است.

این دستگاه همچنین از بلندگو های جلویی، جک صوتی ۳.۵ میلی متری، بلوتوث ۳.۹ و گیرنده رادیو FM بهره می برد. این دستگاه از باتری ۱۲۰۰ میلی آمپر ساعتی قدرت می گیرد. اما این تلفن ها به نگهداری باتری برای زمان طولانی با یک بار شارژ شناخته شده اند. طبق اطلاعات رسمی این باتری ۷.۵ ساعت در صورت مکالمه و بین ۲۲ الی ۳۰ روز در حالت آماده به کار عمر دارد.

نوکیا ۵۳۱۰ در ماه مارس عرضه می شود و ۳۹ یورو قیمت خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر