نوکیا ۹.۲ به فرمول نوکیا ۸ با دوربین های استاندارد و نکات قدرتمند

در سال گذشته، HMD از کانسپت و پورویو نوکیا ۹ رونمایی کرد، این اولین گوشی هوشمند بود که دارای یک دوربین پنتا بود. نوکیا . فناوری PureView آن چیزی بود که روز های تلفن های هومند نوکیا لومیا مورد تحسین قرار گرفت. به همین دلیل، این تلفن هوشمند با انتظارات زیادی روبرو شد اما نتوانست در چندین جبهه عرضه شود. بزرگترین عملکرد پایین دوربین پنتا عملکرد غیر قابل اعتماد فناوری نوری لایت بود. برای بدتر شدن اوضاع، این گوشی با اسنپدراگون ۸۴۵ که از زمان شروع مارک ها برای عرضه تلفن های اسنپدراگون ۸۵۵ منسوخ شده بود، راه اندازی شده است. نوکیا ۹ PureView  یک شکست محصوب می شد و HMD گلوبال برای بازیابی ایمان مشتری خود در ادامه کار کرد.

از سال گذشته شایعاتی در مورد عاقبت نوکیا با اسنپدراگون ۸۶۵ شنیدیم تا در این رقابت قرار بگیرد. این شایعات در ماه جاری با اشاره به شروع انتشار در پاییز شروع به کار کردند. اکنون گزارش دیگری درباره این گوشی دریافت می کنیم که باید به عنوان نوکیا ۹.۲ PureView  معرفی شود.

نوکیا 9.2

طبق گزارش جدید، HMD فناوری لایت دوربین را خدشه دار می کند. این بار، شرکت رویکرد متعارف تری را انتخاب می کند. این به معنای لزوما به معنای این نیست که گوشی با یک دوربین ساده شروع به کار خواهد کرد، اما هدف آن خیلی زیاد هم نخواهد بود. اسمارت فون اصلی PureView با انتظارات زیادی همراه بود و در ارائه آن ناکام ماند. به همین دلیل، پرچمدار جدید ممکن است به فرمول نوکیا نزدیک تر باشد تا مدل قبلی خود.

نوکیا ۹.۲ PUREVIEW بیشتر شبیه به نوکیا ۸ خواهد بود

علاوه بر این، شایعات حاکی از آن است که نوکیا ۹.۲ PureView دارای قیمت در حدود ۶۰۰ دلار / ۶۰۰ یورو خواهد بود. شایعات هنوز درباره این گوشی کمیاب است. با این وجود، ممکن است دارای یک صفحه نمایش بدون حاشیه با دوربین ۳۲ مگاپیکسلی یا ۴۸ مگاپیکسلی باشد. علاوه بر این، قابلیت شارژ بی سیم و جک هدفون ۳.۵ میلی متری را دارد. بیایید ببینیم دستگاه آینده HMD در بازار و میان گوشی های هوشمند پرچمدار چگونه عمل خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر