نگاه اولیه بی ام و M3 مدل ۲۰۲۱ توسط تیم تست BMW

نگاه اولیه بی ام و M3 مدل ۲۰۲۱ توسط تیم تست BMW

علاوه بر این حالت، شرکت آلمانی بی ام و توانایی این را داشته است که به بهترین نحو ممکن ایجاد حالت های متنوع و زیادی را داشته است و همین نیز باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی شرکت آلمانی شده است.

حالا تیم تست رانندگی شرکت آلمانی بی ام و در پیست رانندگی نورنبرگ دست به یک تست فوق العاده و نگاه اولیه زده و ما شاهد استفاده از خودروی بی ام و مدل M3 بودیم که توسط این برای کاربران در این پیست انجام داده شده است.

نگاه اولیه بی ام و M3 بسیار خاص و فوق العاده می باشد و شرکت آلمانی توانسته به بهترین شکل ممکن از نظر مشخصات فنی این خودرو را مجهز کند و توانایی این را داشته است که خودرویی بسیار قدرتمند و عالی برای هواداران خود تولید کند.

هنوز شاهد شکل ظاهری و کلی ماشین نبوده ایم و فقط شاهد تست رانندگی از این ماشین بوده ایم که آن هم بسیار فوق العاده و جذاب می باشد و این شرکت توانسته یک خودرو با قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده ای از خود به جا بگذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نگاه اولیه بی ام و M3 مدل ۲۰۲۱

شرکت آلمانی بی ام و توانسته به بهترین شکل ممکن این خودرو را طراحی و تولید کند و همین نیز باعث به وجود آمدن حالت و اتفاقات بسیار مناسب و ویژه ای بوده است که BMW توانایی این را دارد که با عرضه این محصول بازار خودرو را بار دیگر به دست بگیرد.

این خودرو یکی از میان رده ها و متوسط ترین خودرو های بی ام و خواهد بود و احتمال اینکه فروش بالایی در بازار های جهانی داشته باشد وجود دارد و همین قابلیت باعث جذابیت و منتظر بودن رسانه ها برای عرضه و رونمایی کامل این خودرو شده است.

شرکت بی ام و هنوز مشخصات داخلی و فنی این خودرو را به همراه طراحی کلی فاش نکرده است و ممکن است به زودی و به صورت آنلاین تصاویر و ویدیو های اصلی از این خودرو را در سایت اصلی خود و کانال رسمی یوتیوب این شرکت قرار دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر