نگرانی ال جی از شیوع ویروس کرونا جدی شد

کارخانه ال جی به دلیل نگرانی شیوع کرونا ویروس بسته شد

طبق گفته Joongang Ilbo، ال جی جدیدترین شرکتی است که تحت تاثیر شیوع COVID-19 ( کرونا ویروس ) قرار دارد. غول کره ای به دلیل یک مورد تائید شده از ویروس کرونا در یک کارمند یک بانک مجاورت یک کارخانه تولید ماژول صفحه نمایش واقع در گومی کره جنوبی را بست. یا ویروس به خودی خود بر کاخانه تاثیر نمی گذارد، اما ال جی به مدت سه روز این کارخانه را بسته تا اولویت سلامت کارکنان خود باشد.

تمرکز اصلی کارخانه  بر تولد نمایشگر های LCD مبتنی بر TFT است، با این حال ، به نظر نمی رسد که تعلیق کار مختصر تاثیری در انتشار یا تولید هر دستگاهی تاکنون داشته باشد. بر اساس این گزارش ال جی فعالیت های عادی خود را از روز سه شنبه ۳ مارس از سر می گیرد. البته اگر اوضاع در روز های آینده بدتر نشود، که مطمئنا وضعیت بدتر هم خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

علاوه بر تعطیلی کارخانه، طبق گفته های ال جی اقدامات دیگری برای ایمنی کارمندان انجام می شود. این شامل تهیه ضد عفونی کننده و ماسک و همچنین نصب دوربین های مارون قرمز در امکانات آن برای مقابله با شیوع سریع ویروس می شود. این کشور یکی از مناطق مهم پس از چین است که از شیوع این ویروس رنج می برد. کره جنوبی بیش از ۳۰۰۰ پرونده آلوده به این ویروس را دارد.


بیشتر بخوانید: تدبیر شرکت آمازون برای مقابله با ویروس همه گیر کرونا 


ال جی تنها شرکتی دیگر برای پیوستن به باند های تصب شده توسط OEM است که از نگرانی های ویروس کرونا متصل شده اند. شرکت های بزرگی مانند اپل و سامسونگ به دلیل نگرانی های بهداشتی این ویروس فراگیر دچار تاخیر در تولید هستند. شرکت هایی وجود داند که به دلیل کاهش کارگران حتی شرکت را آپدیت می کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر