نگرانی TSMC در مورد هواوی بخاطر تحریم های آمریکا

نگرانی TSMC در مورد هواوی بخاطر تحریم های آمریکا

به گزارش خبرگزاری رویترز، رئیس شرکت TSMC در پی این می باشد که بعد از تحریم های آمریکا از شدت بالایی برخوردار شدند و هواوی توانایی ادامه تولید محصولات خود را نداشت به این شرکت چینی کمک کند تا از این وضعیت بحرانی خارج شود.

تمامی تحریم ها و فشار هایی که از سوی دولت ایالات متحده علیه هواوی وجود دارد باعث شده تا این شرکت از وضعیت بحرانی و بسیار سختی برای تولید محصولات خود وجود دارد که باعث انتخاب سخت برای این شرکت چینی شده است.

هواوی از سال ۲۰۱۴ جزو مجموعه های شرکت TSMC قرار گرفته است که می تواند در شرایط بحرانی از حمایت های این شرکت اعم از تامین قطعات سخت افزاری و تامین مالی برای این شرکت چینی به ارمغان بیاورد که یک مزیت برای هواوی محسوب می شود.

نگرانی TSMC در مورد هواوی بسیار جدی می باشد و این شرکت اعلام کرده است هواوی نسبت به دیگر زیر مجموعه های این شرکت در شرایط بسیار بدی قرار داد و باید به نحوی تامین قطعات و برخی از نیاز های مالی را برطرف کند تا هواوی بتواند به حالت عادی و قبلی خود بازگردد.

تحریم های سنگین آمریکا علیه هواوی باعث شده تا این شرکت چینی از عملکرد مثبت خود فاصله بگیرد و همین نیز باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار بد برای این شرکت بوده است که یکی از نکات آن عدم تامین قطعات می باشد که از سوی فروشندگان برای هواوی ارسال نمی شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نگرانی TSMC در مورد هواوی بخاطر تحریم های آمریکا

نگرانی TSMC در مورد هواوی

اتفاقات اخیر باعث شده تا برخی از رسانه ها با ادعای اینکه هواوی در لیست سیاه شرکت TSMC قرار دارد و به احتمال زیاد از روند خود خارج شود و از زیرمجموعه TSMC اخراج شود که یک مسئله بسیار بزرگی برای این شرکت چینی محسوب می شود.

اگر بیش از حد هواوی برای دیگر شرکت های زیرمجموعه TSMC ضرر و زیان داشته باشد قطعا باعث خواهد شد تا روند معمولی این شرکت چینی از بین برود و قطعا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون خواهیم بود که باعث نگرانی مدیر ارشد TSMC شده است.

هنوز مشخص نشده که هواوی به طور کامل از دور خارج خواهد شد و یا توانایی ادامه و مبارزه با این شرایط را خواهد داشت، باید منتظر ماند و دید که این شرکت چینی توانایی اجرایی و عملی کردن بخش های مختلف را برای خود به وجود خواهد آورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر