نیسان GTR نسل جدید در راه می باشد

نیسان GTR نسل جدید در راه می باشد

سری GTR نیسان در سال ۲۰۰۷ عرضه شد و یکی از پر فروش ترین خودرو های بازار نیز محسوب میشد، ۱۲ سال از عرضه آن خودرو می گذر و نشان از این دارد که این سری یکی از قدیمی ترین سری های ماشین های اسپورت حال حاضر دنیا می باشد.

تولید خودروی جدیدی از این سری توسط نیسان بعید نیست و می توان گفت شاید در ماه های آینده خبر رونمایی از سری جدید این خودرو ها توسط نیسان منتشر شود، حتما ماشین جدیدی که نیسان عرضه خواهد کرد بهتر و پر قدرت تر از سری GTR 50 خواهد بود.

این شرکت ژاپنی توانسته با تولید خودرو های فوق العاده و اسپورت بخشی از بازار را به خود اختصاص دهد، همین امر نیز باعث شده است تا این شرکت به یکی از معتبر ترین شرکت های خودرو سازی دنیا تبدیل شود در کشور های مختلف نمایندگی داشته باشد.

نیسان GTR از پر فروش ترین سری خودرو های دنیا می باشد که در لیست سری های پر فروش دنیا قرار دارد، این محصولات با کیفیت های بالا و با قیمت های بسیار مناسب یک خرید با صرفه و البته جذابی را برای خریداران خودرو به ارمغان می آورد.

طبق بیانیه ای که نیسان ارائه کرده بود قرار شد یک موتور جدید از این به بعد در محصولات نیسان به کار رود که باعث خواهد شد سرعت و قدرت ماشین از قبل هم بیشتر شود و این نشانه قدرت این شرکت و پیشروی آن به سمت جلو می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نیسان GTR نسل جدید در راه می باشد

آینده جدید نیسان GTR

این شرکت برنامه ها و اهداف زیادی دارد که به نظر می رسد قرار است کار های بزرگی را در سال ۲۰۲۰ انجام دهند، طبق گفته برخی رسانه های معتبر از خرید کارخانه تا تولید خودرو های برقی از اهداف این شرکت محسوب می شود.

قطعا این آینده نگری در نیسان موجب پیشرفت خواهد شد اما اینکه اگر بخواهیم نظر بدیم درمورد توانایی های این شرکت قطعا دچار مشکل بسیار بزرگی خواهیم بود چون این شرکت در سایه و بدون حاشیه تمامی محصولات خود را ارائه می دهد.

نیسان در برنامه ای اعلام کرد در اوایل سال ۲۰۲۰ از سری خودرو های جدید خود رونمایی خواهد کرد و این نشان از خودروی جدید و بروز این شرکت در ماه های آینده خواهد بود، شرکتی که در چند سال اخیر فعالیت چندانی نداشته است و به نوعی دور از رقابت بوده است و دنبال بازگشت به مسیر مسابقه و رقابت می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر