هارد وسترن دیجیتال کالاف دیوتی معرفی و رونمایی شد

هارد وسترن دیجیتال کالاف دیوتی معرفی و رونمایی شد

شرکت وسترن دیجیتال بلاخره بعد از مدت ها دست به یک تغییر اساسی زد و شاهد اتفاقات بسیار جذاب و مناسبی از سوی این شرکت برای کاربران خود مخصوصا گیمر ها بودیم که در بالاترین سطح خود برای کاربران ارائه داده و شاهد اتفاقات بسیار مناسب و هوشمندانه ای هستیم.

اتفاقاتی که شرکت وسترن دیجیتال در ساخت این محصول به وجود آورده بسیار هیجان انگیز و فوق العاده می باشد و می توان گفت بهترین اتفاقات ممکن را از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای شاهد هستیم که در بالاترین سطح ممکن از خود به نمایش می گذارد.

اتفاقات و حالت هایی که این شرکت می تواند به وجود بیاورد بسیار خاص و فوق العاده هوشمند می باشد و با طراحی جذاب و فوق العاده هوشمندانه این شرکت طراحی شده است، این طراحی در دو نسخه عرضه خواهد شد که یکی از آنها از نوع SSD و دیگری هارد اینترنال و اکسترنال برای سیستم های کامپیوتری خواهد بود.

هارد وسترن دیجیتال کالاف دیوتی در سری بلک یا همان مشکی وسترن دیجیتال قرار خواهد گرفت که جزو سری و نسخه های بسیار فوق العاده و بسیار جذاب این شرکت می باشد که در بالاترین سطح ممکن از خود نمایش داده است و شاهد بهره گیری از قابلیت های بی نظیر و فوق العاده هوشمندانه ای می باشد که این شرکت توانایی به نمایش گذاشتن آنرا دارد.

ویژگی های نسخه جدید هارد وسترن دیجیتال به طراحی و شکل کلی بسنده نمی کند و ما نیز شاهد بهره گیری از حالت و قابلیت های بسیار مناسب و فوق العاده هوشمندانه این شرکت هستیم که نشان دهنده ویژگی های فوق العاده و بسیار خاص این شرکت می باشد که در ایده آل ترین حالت ممکن از خود به نمایش می گذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
هارد وسترن دیجیتال کالاف دیوتی

هارد وسترن دیجیتال کالاف دیوتی

فناوری به کار برده شده در نسخه SSD از فناوری ۸ نانومتری پشتیبانی می کند که بالاترین سرعت ممکن را از خود به نمایش می گذارد و به طور کامل می توان حساب ویژه ای روی این محصول بازکرد و برای اجرایی کردن برخی از نرم افزار های قدرتمند و سخت افزاری استفاده کند.

قابلیت های بی نظیر و فوق العاده خاص این شرکت نشان دهنده ویژگی های بی نظیر و بسیار ایده آل این شرکت می باشد که در بالاترین سطح خود قرار دارد و می توان گفت شرکت وسترن دیجیتال قابلیت های هوشمندانه و بسیار ایده آل را از خود به نمایش خواهد گذاشت و قطعا در سطح بالایی برای خود به ارمغان خواهد آورد.

این دو حافظه در اندازه های ۲ ترابایت برای هارد معمولی و برای SSD نیز شاهد بهره گیری از حافظه های ۱ ترابایتی و همچنین ۲ ترابایتی خواهیم بود که قیمت های متفاوتی نسبت به بازار های جهانی خواهد داشت و شروع قیمت ها برای هر دو حافظه از ۱۰۹ دلار شروع خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر