هارد ۱۲ ترابایتی اکسترنال وسترن دیجیتال رونمایی شد

هارد ۱۲ ترابایتی اکسترنال وسترن دیجیتال رونمایی شد

امروزه شاهد افزایش حجم و اندازه فضای هارد ها هستیم و هر روز به اعداد و ارقام این محصولات اضافه می شود و شرکت های بزرگ دنیا در پی ارقام بزرگتر هستند و این کار باعث ایجاد یک بازار بسیار هیجان انگیز و فوق العاده برای این شرکت بزرگ محسوب می شود.

وسترن دیجیتال جزو محبوب ترین و قوی ترین شرکت های تولید کننده هارد های اکسترنال اینترنال می باشد که در سراسر دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد و همین کار باعث پیشرفت و فروش بسیار بالای این در بازار های جهانی به طور مستمر می باشد که فوق العاده و خاص می بشد.

این شرکت توانایی های بسیار زیادی در ساخت و تولید هارد دارد و این بار نیز با رونمایی هارد اکسترنال ۱۲ ترابایتی بار دیگر قدرت خود را در نوع ساخت و فناوری استفاده شده در نوع ساخت هارد و حافظه های متحرک و قابل حمل می باشد که به طور کامل به وجود آمده است.

هارد ۱۲ ترابایتی اکسترنال وسترن دیجیتال نسبت به نسخه های قبلی شرکت تفاوت های زیادی دارد و این کار باعث ایجاد یک حالت بسیار ایده آل می باشد که همین کار باعث فروش بسیار بالای وسترن دیجیتال می شود که عملکرد مناسب و فوق العاده ای را از خود به نمایش می گذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

وسترن دیجیتال کار های بسیار زیاد و عالی را در این حوزه بازاری به وجود آورده است و اتفاقات به وجود آمده باعث پیشرفت و شروع قدرتمند این شرکت ها می باشد که باعث می شود تا شاهد حالتی بسیار جذاب و فوق العاده از سوی این شرکت در بازار های جهانی می باشد.

هارد 12 ترابایتی اکسترنال وسترن دیجیتال

هارد ۱۲ ترابایتی اکسترنال وسترن دیجیتال

این شرکت با رونمایی این محصول نشان داد فناوری های استفاده شده در این محصول بسیار ویژه می باشد و عملکرد خوب و مناسب وسترن دیجیتال برای تمامی محصولات خود خاص می باشد و قطعا شاهد حالت های بسیار مناسب و ایده آل می باشد که عرضه خواهد شد.

کیفیت محصولات این شرکت نیز یک طرف ماجرا می باشد که بسیار فوق العاده و خاص می باشد و این کار بخاطر تمرکز اصلی این شرکت بر روی حافظه های جانبی می باشد که توانسته تا ۱۲ ترابایت این رقم را افزایش دهد که واقعا کار بسیار سخت و عالی از سوی وسترن دیجیتال می باشد.

هنوز مشخصات فنی و دقیق این محصول منتشر نشده اما شاهد یک حالت ویژه و جذابی هستیم که این شرکت توانسته آنرا به بهترین نحو ممکن انجام دهد و شاهد حالتی بسیار ایده آل و خاص از سوی این شرکت بزرگ دنیای فناوری در آینده ای نزدیک خواهیم بود.

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر