هایپر کار Hyperion XP-1 در لاس وگاس تست شد

هایپر کار Hyperion XP-1 در لاس وگاس تست شد

بعد از اینکه خودرو قدرتمند SSC Tuatara رکورد سریع ترین خودرو دنیا را شکست شاهد این بودیم که ابر خودرو Hyperion XP-1 که از سوخت هیدروژنی بهره مند است برای رقابت با این خودرو رونمایی شد که واقعا طراحی جذاب و قابلیت های فنی بسیار بالایی دارد.

توانایی های این شرکت در سطح بسیار بالایی قرار دارد و می توان گفت اتفاقات ایجاد شده برای این شرکت در سطح بسیار ایده آل قرار دارد و می توان گفت این خودرو سریع ترین خودروی حال حاضر دنیا لقب گرفته است و می تواند عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد.

خروجی این خودرو فوق العاده خواهد بود و سرعت ۳۱۶ مایل بر ساعت را برای خود ثبت کرده است که چیزی حدود ۵۰۸ کیلومتر در ساعت است که یک رکورد فوق العاده دست نیافتنی از سوی این خودرو به حساب می آید که کمتر خودرو و شرکتی می تواند به آن رکورد نزدیک شود.

هایپر کار Hyperion XP-1 از طراحی فوق العاده و خاص بهره مند شده است و می توان گفت این شرکت توانایی های قابل قبول و بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و شاهد خروجی جذاب و بسیار مناسب از سوی این شرکت هستیم که برای این خودرو در نظر گرفته است.

در کنار طراحی فوق العاده و خاص این خودرو شاهد اعداد فنی هستیم که از سوی این شرکت ارائه داده شده است و بسیار جذاب و فوق العاده خاص محسوب می شود و می توان گفت این شرکت توانسته خروجی بسیار ایده آل و قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد که واقعا جذاب و بسیار مناسب محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هایپر کار Hyperion XP-1

این خودرو در شهر لاس وگاس آمریکا برای اولین بار به خیابان آمد و به نوعی یک تست در خیابان های این شهر انجام داد که هیچ مشکل خاصی به وجود نیامد، زیبایی بی نظیر و فوق العاده خاص از خود به نمایش گذاشته است و می توان گفت حالت خوبی ایجاد کرده است.

از این خودرو فقط ۵ دستگاه ساخته خواهد شد که هنوز قیمت اصلی برای آن اعلام نشده است، سال ۲۰۲۲ زمان عرضه نهایی و فروش این خودرو خواهد بود که به نظر می رسد به عنوان اولین خودرو با سوخت هیدروژنی و سریع ترین خودرو دنیا می تواند اتفاقات خوبی به نمایش بگذارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر