هدست بی سیم وان پلاس در ماه جولای رونمایی می شود

طبق گفته مکس جی، هدست بی سیم وان پلاس برای رونمایی آماده سازی می شود. جالب اینجاست که هدست بی سیم وان پلاس از طراحی زیبایی برخوردار است.

مکس جی در توییر ادعا کرد که وان پلاس در حال آماده سازی برای رونمایی هدفون بی سیم خود در ماه ژوئیه است که تنها دو ماه فاصله باقیست. گفتنی است، خبر هایی مبنی بر انتشار گوشی هوشمند میان رده وان پلاس زد نیز در ماه جولای منتشر شده است. اما صحت آن هنوز هم تایید نشده است.

هدست بی سیم وان پلاس در ماه جولای رونمایی می شود

هدست بی سیم وان پلاس

با قضاوت در مور تصاویر مکس جی، هدست بی سیم وان پلاس شبیه به ایرپاد اپل است. ولی به نظر می رسد هدست وان پلاس نسبت به ایرپاد گرد تر باشد. اما دسته و طراحی بدون سر سیلیکون بسیار شبیه به ایرپاد اپل است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

منبع این خبر همچنین خاطر نشان کرد: این تصویر طراحی واقعی این هدست است. با این حال، این هدست ها ممکن است کمی شبیه به هدست های پیکسل بادز گوگل باشد، که در توییت های مختلف هم دست به دست شده است.

همچنین لازم به ذکر است که اخیرا اوپو یک هدست بی سیم با نام اوپو انکو را رونمایی کرد. این هدست بسیار شبیه به هدست بی سیم وان پلاس است.

هدست بی سیم وان پلاس

وان پلاس تنها شرکت گوشی های هوشمند نیست که می خواهد خودش را در زمینه هدست های وایرلسی به چالش بکشد. امروز اولین هدفون بی سم HTC هم ظاهر شد. جای تعجبی نیست که آنها نیز شبیه ایرپاد اپل به نظر می رسند.

اما مقایسه این محصولات با این شرکت و سایر تولید کنندگان با محصولات اپل عادلانه نیست. البته در بازار تاثیر گذار هستند. بنابراین هر کاری که انجام می شود، تاثیر زیادی بر روند بازار خواهد گذاشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر