هدست جدید حذف نویز سونی به صورت آنلاین ظاهر شد

سونی با هدست فعال کننده سر و صدا های فعال (WH-1000XM3) و تبدیل نویز به هیچی یا بهتره بگیم حذف تویز شماره مدل این هدست جدید هم (WF-1000XM3)  است که تا به این روز بسیار هم خوب عمل کرده است.

این هدست ها اکنون در حال فروش هستند و عملکرد آنها هم بد نیست. این هفته، هدست جدید لغو سر و صدا سونی در پایگاه داده بخش مدیریت ارتباطات برزیل ظاهر شد. از بین تصاویر به تنهایی، واقعا شبیه به نسل قبل خود است. خوشبختانه این فهرست راهنمای کاربر دستگاه جدید را نشان می دهد. در مقایسه با نسل قبلی، ویژگی های اصلی هدست جدید سونی شامل موارد زیر است:

ویژگی های اصلی هدست جدید سونی

  • بلوتوث ۵.۰ ( نسل قبلی ۴.۲ است) ;
  • دارای قدرت ۲ واتی (نسل قبلی ۳ وات است) ;
  • اگر حداکثر کاهش نویز روشن باشد، عمر باتری ۴۰ ساعت خواهد بود (نسل قبلی ۳۶ ساعت بود) ;
  • دستیار صوتی الکسا و همچنین از یک دستیار دیجیتالی دیگر هم پشتیبانی می کند (نسل قبلی به کلید فعال سازی نیاز دارد)
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بدون شک، بلوتوث ۵.۰ و کاهش مصرف برق از پیشرفتهای بسیار مهم برای هدست جدید لغو کننده سر و صدا سونی است. این بدان معنی است که این دستگاه جدید نه تنها باعث بهبودی انتقال سیگنال بلکه همچنین بر بهبود عمر باتری هم تاثیر خواهد داشت.

این مشخصات یا به نوعی ویژگی های جدیدی که به هدست جدید سونی افزوده شده است غریب به یقین باعث موفقیت این هدست در بخش فروش هم می شود.  و همچنین گذشته از این، این هدست از معدود هدست هایی است که از ویژگی حذف نویز پشیبانی می کند.

هم اکنون هیچ اطلاعاتی دیگری در مورد این هدست در دسترس نیست. نظر شما در رابطه با تلاس سونی برای ارتقا هدست خاموش یا حذف کننده نویز چیست؟ نظرات خودتون رو زیر همین پست برامون کامنت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر