هدست واقعیت مجازی ولوت با وضوح بالا عرضه خواهد شد

هدست واقعیت مجازی ولوت با وضوح بالا عرضه خواهد شد

شرکت ولوت با همکاری شرکت اچ پی به فناوری هایی دست یافته اند که می توانند وضوح و کیفیت هدست های واقعیت مجازی را به طور کلی عوض کنند و همین نیز باعث شده است تا شاهد ساخت یک محصول قدرتمند از سوی هر دو شرکت باشیم.

این دو شرکت تصمیم گرفته اند محصولی قدرتمند به همراه فناوری های بروز استفاده کنند که باعث بالا بردن کیفیت تصویر می شود که یک انتخاب بسیار حرفه ای و هوشمندانه از سوی این دو شرکت محسوب می شود که واقعا عالی و جذاب محسوب می شود.

ولوت قبل از این پروژه هم توانایی این را داشته است که بتواند هدست های مجازی فوق العاده ای را تولید کند و با ترکیب شدن با تیم هوش مصنوعی و داده های قدرتمند اچ پی این قدرت این افزایش یافته است و قطعا شاهد عرضه محصولات قدرتمند خواهیم بود.

هدست واقعیت مجازی ولوت نسبت به نسخه های موجود در بازار برتری خاصی خواهد داشت و این شرکت توانایی تولید یک محصول قدرتمند به همراه فناوری های نوین را در بازار های جهانی به همراه خواهد داشت که باعث جذابیت فوق العاده آن خواهد بود.

وجود کیفیت های ۸K و ۴K در بخش پردازش تصویری این هدست واقعیت مجازی یک حس بی نظیر و عجیبی را برای این محصول به همراه خواهد داشت که ولوت و اچ پی هر دو به این توانایی دست یافته اند که بتوانند محصولی با ترکیب این دو فناوری تولید کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هدست واقعیت مجازی ولوت با وضوح بالا عرضه خواهد شد

هدست واقعیت مجازی ولوت

نام محصول جدید این دو شرکت Reverb G2 محسوب می شود که دارای قدرت بسیار بالایی در بخش پردازش تصویر دارد و همین نیز باعث می شود تا کاربر با نهایت کیفیت مواجه شود و قطعا شاهد اتفاقات بسیار فوق العاده برای این شرکت خواهیم بود.

هدست های واقعیت مجازی امروزه کاربرد های بسیار فوق العاده ای در حوزه آی تی دارند و برای شناسایی انواع بیماری و شبیه سازی های زیادی مانند حمله های نظامی و عملیات پزشکی و حتی برخی از بازی ها کاربر فوق العاده و جذابی دارند.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که این دو شرکت در ساخت این هدست واقعیت مجازی از چه فناور ها و ترکیب هایی استفاده خواهند کرد و در نهایت شاهد چه اتفاقاتی از سوی این دو برای ساخت این محصول بسیار کارآمد و قدرتمند خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر