هدفون بیسیم TicPods 2 با قابلیت کنترل با سر رونمایی شد

هدفون بیسیم TicPods 2 با قابلیت کنترل با سر رونمایی شد

امروزه استفاده از هندزفری های هوشمند یکی از بزرگترین نیاز های بشر می باشد که هر فردی نسبت به کارایی و عملکرد خود به یکی از آنها نیاز دارد، این هدفون ها در دو مدل با سیم و بدون سیم عرضه می شوند. هر روز به پیشرفت و عملکرد این هدفون ها افزوده می شود.

قابلیت ها و توانایی های این هدفون ها در حال تغییر می باشد و هر روز به قابلیت ها و امکانات این هندزفری ها افزوده می شود که به هرچه زیباتر بودن این محصولات در دنیای کالا های الکترونیکی کمک می کند. شرکت های زیادی برای تولید این محصول وجود دارند و یکی از آنها شرکت Tic می باشد که با تولید TicPods 2 به یکی از تولید کنندگان این محصولات تبدیل شده است.

این شرکت محصولات بسیار زیبایی و با کارایی های فوق العاده ای را تا به حال تولید و ساخته است و گفته می شود این قابلیت باعث شود تا این شرکت به یکی از برترین ها در دنیای هدفون های بیسیم تبدیل شود که برای زیباتر کردن این هدفون ها قطعا جالب و جذاب خواهد بود.

هدفون بیسیم TicPods 2 در دو سری مختلف عرضه خواهد شد، سری اول پرو خواهد بود که قیمتی بیشتر نسبت به نسخه معمولی خواهد داشت و در برخی از قسمت ها با سری اصلی و معمولی این محصول تفاوت خواهد داشت که آنقدر هم زیاد و چشمگیر نخواهد بود.

این ترکیب در هدفون های ایرپاد اپل وجود داشت که زیباتر شدن هدفون ها در دنیا بسیار کارآمد تر بود و انتظار می رود که این شرکت نیز با این ترکیب محصولات بسیار جذاب و زیبایی را برای سال ۲۰۲۰ در نظر بگیرد که امیدواریم این اتفاق انجام شود.

هدفون بیسیم TicPods 2 با قابلیت کنترل با سر رونمایی شد

هدفون بیسیم TicPods 2 با قابلیت های هوشمند

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هنوز قیمت و زمان عرضه این محصول مشخص نشده است و حتی زمان خاصی را برای اعلام مشخصات دقیق این محصول تعیین نکرده اند که کمی برای کاربران و طرفداران این شرکت و فناوری گمراه کننده می باشد.

این هدفون قابلیت های بسیار جذاب و زیبایی دارد که به هر چه زیباتر شدن این محصول کمک بسیار زیادی می کند، این هندزفری برای کنترل صدا یا پخش محصول تغییرات زیادی داشته است و از فناوری های جدید و هوش مصنوعی برای این کارایی ها بهره می برد.

قابلیت جدید کنترل صدا و کنترل ردیف پخش آهنگ می باشد که با تکان دادن سر قابل انجام می باشد و این شرکت به این فناوری رسیده است که به جای اضافه کردن دکمه و یا بخش لمسی سنسور حرکتی را به این محصول اضافه کرده است که حرکت های مختلف را از یکدیگر تشخیص داده و بهترین نوع عملکرد را داشته باشد.

این محصول با تمامی دستگاه های موجود در بازار سازگاری دارد و می توان گفت یکی از قابلیت های بسیار جذاب و زیبای این محصول می باشد که باعث شده است تا این هندزفری یکی از جذاب ترین محصولات این شرکت در نمایشگاه ces ۲۰۲۰ باشد.

هدفون بیسیم TicPods 2 در رویداد CES 2020 با قابلیت های بسیار زیاد رونمایی شده است و یک طراحی زیبا و با قابلیت های بسیار فوق العاده بازار هدفون های بیسیم را به چالش بسیار بزرگی کشیده است و رقابت را به نظری حساس تر کرده است.

این هدفون علی رغم دیگر هندزفری های بیسیم که در دو رنگ مشکی و سفید عرضه می شود، در رنگ های متنوع تری عرضه خواهد شد که قابلیت بسیار زیبا و جذاب این محصول را به رخ می کشد و امیدواریم تا قیمت و مشخصات فنی زیادی از این محصول منتشر شود.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2020

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر