هدفون بیسیم گلکسی بادز پرو ۲ احتمالا ماه آینده رونمایی خواهد شد

سامسونگ مجموعه ای از هدفون های بیسیم خود با عنوان گلکسی بادز روانه بازار کرده و جزو محبوب ترین گجت های موجود در بازار است. با وجود این هنوز غول کره‌ای امسال از این سری، محصولی معرفی نکرده است و گفته می‌شود هدفون بیسیم گلکسی بادز پرو ۲ تا ماه آینده رونمایی خواهد شد.

در حالی که گزارش هایی مبنی بر عرضه سری جدید گلکسی بادز منتشر شده است، یک گزارش جدید ادعا می‌کند که نسخه جدید سری گلکسی بادز پرو به زودی رونمایی خواهد شد. انتظار می‌رود این نسخه از نظر عملکرد نسبت به نسخه های قبلی خود بهبود های بسیار زیادی داشته باشد.

شایعات اخیر نشان می‌دهد که سامسونگ به احتمال فراوان ماه آینده یعنی جولای یکی از نسخه های گلکسی بادز را معرفی خواهد کرد اما هنوز مشخص نشده است که این محصول گلکسی بادز پرو ۲ خواهد بود یا گلکسی بادز ۳، چون گزارش های زیاد تا به امروز درمورد این دو محصول منتشر شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از آنجایی که سامسونگ در حال آماده سازی خط تولید برای عرضه سری گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ در ماه آگوست است، احتمال دارد سری گلکسی بادز این شرکت یک ماه زودتر از گوشی های تاشو این شرکت در ماه جولای معرفی شود. با توجه به اینکه هنوز زمان و قیمت نهایی این گجت در دسترس قرار نگرفته است، اما رنگبندی های این هدفون بیسیم به صورت آنلاین فاش شده است.

رنگبندی های بنفش تیره، سفید و خاکستری و تیتانیومی برای این محصول در نظر گرفته شده است که در مدل قبلی نیز اعمال شده بود. از آنجایی که به احتمال زیاد، این هدفون بیسیم ماه آینده رونمایی خواهد شد، انتظار داریم اطلاعات زیادی از این محصول در دسترس قرار بگیرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر