هدفون بی سیم نوکیا E3500 رسما منتشر شد

هدفون های بی سیم نوکیا E3500 به تازگی رونمایی و کار خود را در بازار با قیمت ۴۸ دلار آغاز کرده است. این هدست بی سیم از تماس های با کیفیت پشتیبانی می کند.

همچنین باید اشاره کرد که سیم پیچی دینامیکی ۱۰ ملی متری باس جامد را ارائه می دهد. نوکیا E3500 در رنگ های آبی، سیاه و سفید ارائه می شود.

هدست بی سیم نوکیا E3500 از حالت فعال کردن صدای محیط پشتیبانی می کند، این قابلیت به شما امکان می دهد که در هنگام گوش دادن به موسیقی بتوانید صدای محیط اطراف خود را هم بشنوید. بنابراین نیازی به برداشتن گوشی نیست. هنگام لذت بردن از موسیقی یا صحبت کردن نیازی به از دست دادن اطلاعات مهم که در اطراف رخ می دهد نیست.

فناوری cVc کوالکام می تواند به طور موثر سر و صدای محیط را هنگام مکالمه کاهش داده و میکروفون های دوتایی هم می توانند صدا ها را به طور دقیق تر تعیین و تشخیص دهند تا از کیفیت تماس واضع اطمینان حاصل کنند.

سیم پیچی دینامیکی ۱۰ ملی متری باس جامد را ارائه می دهد و دیافراگم کامپوزیت فرکانس های متوسط و بالا را به صورت هموار و به طور طبیعی بازیابی می کند.

بنابراین، یک تجربه موسیقی روشن و غنی را فراهم می کند. رمزگشایی صوتی اپکس کوالکام با کاهش زیاد و تاخیر کم باعث کاهش کیفیت صدا هنگام پخش موسیقی و فیلم می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
هدفون بی سیم نوکیا

از طریق دستیار صوتی راهنمایی دریافت کرده و موسیقی را پخش کرده و یا تماس بگیرید. مهم نیست که به چه عملکرد هندزفری نیاز دارید، می توانید به سرعت به دستیار گوگل یا سیری بگویید که در صورت لزوم شما را بیدار کنید.

هدست E3500 با یک بار شارژ می تواند تا ۷ ساعت استفاده شود. جعبه شارژ شیک آن هم می تواند هدست را تقریبا سه باز شارژ مجدد کند تا نیاز های استفاده روزانه را برآورده کند.

هدفون ها بی سیم E3500 به اندازه خیلی خیلی زیاد سبک هستند و تنها ۵ گرم وزن دارند، این مقدار معادل با یک ورقه کاغذ A4 است. طراحی ساختار وزنی توازن توزیع سه نقطه ای و سیستم تعادل فشار گوش یک تجربه راحت کامل را فراهم می کند.

همچنین لازم به ذکر است که هدفون بی سیم E3500 نوکیا دارای گواهینامه مقاوم در برابر آب IPX5 است. بنابراین می توانید بدونتر از عرق و بازار در خارج از محیط خانه از آن استفاده کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر