هدفون سنهایزر CX 400 BT رونمایی شد

هدفون سنهایزر CX 400 BT رونمایی شد

شرکت سنهایزر بعد از مدت ها یک محصول جدید از خود به نمایش گذاشت و به نوعی آنرا رونمایی کرد که شاهد یک طراحی بسیار جالب و مناسب برای یک هدفون بیسیم هستیم که از سوی این شرکت قدرتمند عرضه و ارائه داده می شود.

این هدفون دارای قابلیت های بسیار مناسب و خاص می باشد و مانند بادز های سامسونگ و اپل می باشد که از کیفیت صدای بسیار بالایی برخوردار است و می توان از کیفیت بی نظیر صدای آن نهایت لذت را برد که واقعا بسیار خاص و ایده آل می باشد.

سنهایزر برای تمامی محصولات خود از بهترین قطعات ممکن استفاده می کند و نتیجه این کار باعث می شود تا محصولات با کیفیت و قدرتمند عرضه می شود که از قابلیت های بسیار مناسب و خاصی برخوردار است که واقعا بسیار خاص و ایده آل می باشد.

هدفون سنهایزر CX 400 BT جدیدترین محصول این شرکت محسوب می شود که قرار است به زودی اتفاقات بسیار مناسب و خاصی را از خود به نمایش بگذارد که در عین خاص بودن بسیار فوق العاده و جذاب می باشد که این شرکت ارائه خواهد داد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حالت هایی که این هدفون برای کاربران به وجود می آورد بهترین حالتی محسوب می شود که در بهترین کیفیت ممکن ارائه داده می شود و همین اتفاق باعث به وجود آمدن اتفاقات مناسب برای این هدفون بیسیم جذاب و خاص محسوب می شود.

هدفون سنهایزر CX 400 BT

هدفون سنهایزر CX 400 BT

این محصول طبق گفته سنهایزر در سری خط تولید انبوه این شرکت قرار گرفته و با تیراژ بسیار بالا تولید خواهد شد و حتی بازار آسیا و ایران نیز یکی از ردیف هایی می باشد که این شرکت در نظر گرفته برای آن عرضه کند و این اتفاق یعنی بسیار عالی و جذاب.

نکته جالب درمورد شرکت سنهایزر که ایران را تحریم نکرده و به احتمال زیاد شاهد محصولات این شرکت در ایران نیز و در نمایندگی های رسمی فروش محصولات الکتریکی باشیم که قطعا اگر این محصول به ایران برسد مورد بررسی سایت سیم پو قرار خواهد گرفت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر