هدفون سونی WH-1000MX3 رونمایی شد

هدفون سونی WH-1000MX3 رونمایی شد

باز هم سونی و باز هم دنیای موسیقی این بار با رونمایی یک هدفون بیسیم بسیار با کیفیت از سوی این شرکت که واقعا دارای قابلیت های بسیار فوق العاده و طراحی بسیار جذابی می باشد که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن آنرا انجام دهد.

سونی هر چند در بخش موبایل بسیار کم فروغ بوده اما در حوزه لوازم جانبی و محصولات الکتریکی بسیار پیشرفته بوده و توانسته به بهترین شکل ممکن تمامی اتفاقات را به سود خود رقم بزند که این یک امتیاز مثبت و عالی محسوب می شود.

هدفون بیسیم جدید این شرکت با نام انحصاری WH-1000MX3 رونمایی شده است که از قابلیت و حالت های بسیار ایده آل و فوق العاده برخوردار می باشد که به کاربران این اجازه را می دهد که از این هدفون در تمامی مکان ها و موقعیت های مختلف استفاده کنند.

هدفون سونی WH-1000MX3 از نظر طراحی بسیار فوق العاده و خاص می باشد و به نوعی می توان گفت یک محصول بسیار خارق العاده می باشد که سونی توانسته به بهترین شکل ممکن این عمل را انجام دهد که فوق العاده و درعین حال جذاب می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
هدفون سونی WH-1000MX3

هدفون سونی WH-1000MX3

سونی برای فروش این هدفون روش های متفاوتی خواهد شد و به احتمال زیاد به صورت تک محصول وارد بازار های جهانی شود که یک انتخاب مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند محسوب می شود که حالت های فوق العاده ای به همراه خواهد داشت.

باید منتظر عملکرد و عرضه این هدفون های بیسیم به بازار های جهانی از سوی شرکت سونی باشیم که واقعا بسیار ایده آل و جذاب می باشد که این شرکت توانسته به بهترین روش ممکن این کار را انجام دهد و واقعا هم در ساخت و طراحی این محصول نیز بسیار موفق بوده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcworld

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر