هزینه بالای تراشه کایرین ۱۰۲۰ نسبت به A14 بیونیک اپل

هزینه بالای تراشه کایرین ۱۰۲۰ نسبت به A14 بیونیک اپل

شرکت اپل برای طراحی و استفاده از انواع تراشه ها در محصولات خود با یک مشکل بسیار بزرگی رو به رو شده است و شاید دیگر شرکت های فناوری و تولید کننده موبایل با این مشکل برخورد کنند که واقعا می تواند باعث ایجاد اتفاقات بسیار مناسب باشد.

کایرین ۱۰۲۰ کارایی و قدرت بسیار زیادی نسبت به نسخه A14 بیونیک اپل دارد اما در کنار این قدرت و فناوری های لازم شاهد قیمت بالایی برای این محصول هستیم که تولیدکنندگان موبایل را برای استفاده از این قطعه بسیار قدرتمند مجبور به ایجاد تغییر می کند.

همچنین طبق گفته ها قرار است اندازه تراشه های جدید کایرین بزرگتر از نسخه های قدیمی شوند که باز هم می توان گفت اتفاقات بسیار عجیب و فوق العاده ای را از خود به نمایش خواهند گذاشت و این تغییرات باعث ایجاد اتفاقات خاص برای این سری از تراشه ها خواهد بود.

هزینه بالای تراشه کایرین ۱۰۲۰ باعث شده تا شرکت اپل برای استفاده از این تراشه در داخل گوشی های هوشمند خود بپرهیزد و واقعا هم می توان گفت یک اتفاق بسیار ویژه و جالبی از سوی این شرکت برای جایگزین کردن این تراشه وجود دارد که به زودی شاهد آن خواهیم بود.

اندازه تراشه ها بخاطر این موضوع بزرگتر خواهند شد که دلیل اصلی ایجاد حالت های بسیار متفاوت و خاصی از سوی این شرکت خواهیم بود که به طور کلی باعث می شود تا این شرکت از تمامی لحاظ بسیار مناسب و ایده آل و قدرتمند باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
هزینه بالای تراشه کایرین 1020

هزینه بالای تراشه کایرین ۱۰۲۰

شرکت اپل قرار است یک جایگزین جدید بجای این تراشه هوشمند پیدا کند و قطعا بهترین گزینه ممکن را از خود به نمایش خواهد گذاشت که واقعا هم می توان گفت یک اتفاق بسیار ویژه و جالب از سوی شرکت اپل برای این نوع قطعه سخت افزاری محسوب می شود.

همیشه شرکت اپل جزو برند های مطرح دنیا بوده که تغییرات بسیار بزرگ و حساسی را در محصولات خود به وجود آورده و این کار باعث ایجاد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل برای این شرکت شده است که واقعا هم می توان ادعای خدایی در دنیای فناوری کرد.

باید منتظر عملکرد کلی هر دو شرکت برای این نوع تراشه باشیم و اگر اپل از این تراشه استفاده نکند قطعا سامسونگ و دیگر شرکت ها به صورت انحصاری برای این تراشه قدرتمند پروژه و برنامه ریزی خواهند کرد که بسیار فوق العاده و در عین حال جذاب و خاص خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر