هزینه های زیاد هواوی برای مقابله با تحریم های آمریکا

هزینه های زیاد هواوی برای مقابله با تحریم های آمریکا

شرکت هواوی برای اینکه از سوی آمریکا در اثر تحریم ها مختلف دچار مشکلات خاصی نشود تصمیم به ذخیره برخی از قطعات سخت افزاری کرده است که باعث می شود تا این شرکت در دوران تحریم از نیاز برخی قطعات بی نیاز باشد.

طبق گفته ها این شرکت حدود ۲۳ میلیارد دلار برای انبار های خود سرمایه گذاری کرده است و این انبار ها می توانند تا ۱۸ ماه تمام از کل عملیات و برنامه های هواوی پشتیبانی کنند و قابلیت این را دارند که تا ۶ ماه نیز تمدید شوند و شاهد اضافه شدن مواد دیگری باشند.

شرکت هواوی از سال ۲۰۱۸ تصمیم به جمع آوری برخی از قطعات سخت افزاری کرده است که کمک بسیار زیادی به این شرکت برای مقابله با تحریم های آمریکا خواهد داشت که یک امتیاز بزرگ برای شرکت چینی در مقابله با تحریم های سخت آمریکا داشته است.

هزینه های زیاد هواوی می تواند برای این شرکت هم مزیت های زیاد و هم معایب بسیار بزرگی به همراه داشته باشد که در کل باعث خواهد شد تا شرکت هواوی مجبور به انجام برخی از کار ها شود که این شرکت را از روند معمولی و سابق خود دور خواهد کرد.

با ماندن قطعات سخت افزاری در انبار ها برخی از آنها خراب می شوند و برخی هم کارایی خود را از دست می دهند که یک ضرر بزرگ برای هواوی محسوب می شود و قطعا این شرکت چینی در اثر این تحریم ها دچار برخی از مشکلات فنی و مالی بزرگی خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هزینه های زیاد هواوی برای مقابله با تحریم های آمریکا

هزینه های زیاد هواوی

هواوی برای اینکه بتواند از لحاظ قطعات سخت افزاری و تامین آنها دچار مشکلات خاصی نشود باید منتظر بمانیم و ببینیم که شرکت چینی توانایی این را دارد که این قطعات را به طور مستقیم از سوی تولیدکنندگان دریافت کند و یا دچار مشکل خواهد شد.

همچنین این شرکت توانایی این را دارد که بتواند در بهترین شرایط ممکن بتواند از برخی خرده فروشان قطعات سخت افزاری را خریداری کند که آن می تواند در مدت زمان محدودی باشد و باز هم هواوی دچار مشکلات تامین قطعات خواهد بود.

محدودیت های آمریکا این شرکت را رفته رفته به سمت بن بست می کشاند و باید منتظر این باشیم که این شرکت در آینده ای نزدیک دچار یک ورشکستگی کامل خواهد شد و یا می تواند با ایجاد یک راه حل بسیار کارآمد خود را از این شرایط بسیار سخت و دشوار عبور دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر