هشتگ گذاری جدید در توییتر بخاطر کرونا و فناوری ۵G

هشتگ گذاری جدید در توییتر بخاطر کرونا و فناوری ۵G

توییتر تصمیم گرفته است سیستم برچسب گذاری یا همان گذاشتن هشتگ های خود را به طور ویژه و عجیب و غریب تغییر دهد و ما نیز شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار متفاوت و شگفت انگیز در سیستم خودکار این شرکت برای راه اندازی این حالت فوق العاده خواهیم بود.

شرکت توییتر قصد دارد تا با راه اندازی یک ربات هوشمند و فوق العاده پیشرفته از انتشار و نوشتن برخی از هشتگ هایی که برای این شرکت ضرر بسیار زیادی دارد جلوگیری کند تا بتواند از این طریق به بهترین شکل ممکن توانایی های خود را برای مقابله با انتشار برخی از هشتگ ها جلوگیری کند.

در ماه های اخیر هشتگ هایی درمورد اینکه فناوری ۵G که از سوی شرکت های چینی وارد اروپا شده است سوالات و شایعات بسیار زیادی به وجود آمد که این فناوری باعث شیوع ویروس کرونا شده است و همین امر باعث شد تا شاهد اتفاقات بسیار بد و نگران کننده درمورد این شرکت باشیم.

هشتگ گذاری جدید در توییتر با الگوریتم و فناوری های بروز ساخته خواهند شد و این یعنی یکی از حالت های بسیار مناسب و فوق العاده از سوی این شرکت می باشد که در نهایت باعث ایجاد یک حالت بسیار جذاب و ویژه برای این شرکت از تمامی لحاظ خواهد بود.

اجرای ممنوعیت های متنوع و متفاوت از سوی توییتر برای راه اندازی هشتگ های مختلف باعث می شود تا اتفاقات نه چندان مناسب برای کاربران و مخصوصا برای توییتر بیافتد و این شرکت دچار برخی از اتفاقات ناگوار به خاطر انتشار این هشتگ های نامناسب می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
هشتگ گذاری جدید در توییتر

هشتگ گذاری جدید در توییتر

در ماه های گذشته توییتر بخاطر انتشار مطالب غیر اخلاقی و شایعاتی که باعث ایجاد هرج و مرج میان مردم کل اروپا میشد، شاهد انتقاد های بسیار تند قرار گرفت و بخاطر همین ماجرا نیز تصمیم گرفته است تا این روند را در سیستم خود به طور کلی تغییر دهد.

توییتر می خواهد بخش و حالت های بسیار متنوع و فوق العاده ای را از خود به نمایش بگذارد و ما نیز شاهد اتفاقات متفاوت و جذابی برای ایجاد محدودیت های مختلف برای برچسب گذاری از سوی این شرکت برای اکثر کاربران خواهیم بود که بسیار خاص و عالی خواهد بود.

این شرکت سیستم جدید خود را به زودی راه اندازی کرد و ما شاهد اتفاقات بسیار متفاوت و متنوع از سوی این شرکت خواهیم بود که در کل حالت های متفاوت و فوق العاده ای از خود به نمایش خواهد گذاشت و این یعنی یک اتفاق بسیار مناسب و فوق العاده از سوی این شرکت خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر