وان پلاس ۸T احتمالا با شارژ سریع ۶۵ واتی همراه باشد

وان پلاس سری وان پلاس ۸ را در ماه آوریل با پشتیبانی از شارژ سریع ۳۰ واتی و شارِژ بی سیم ۳۰ واتی رونمایی کرد. حال هم به نظر می رسد که در این فکر است که با وان پلاس ۸T شارژ سریع ۶۵ واتی را رونمایی کند.

چند روز پیش، وان پلاس در اولین روز رونمایی اندروید ۱۱ بتا آن را برای سری وان پلاس ۸ منتشر کرد. طبق گفته XDA-Developers، یک کاربر توییتر به اندازه ای سریع بود که توانست آن را پیدا کند. این برنامه برای تست سخت افزار در هر دستگاه وان پلاس نصب شده است.

آغاز به کار وان پلاس ۸T ؟

این برنامه دارای کلید واژه “شارژ فوق العاده سریع” است که احتمالا یک تایپوگرافی است. علاوه بر این، شارژ سریع ۶۵ واتی هم وجود دارد که وان پلاس می تواند نمونه اولیه را با آن تست کند. همچنین این مطابق با شارژ ۶۵ واتی وان پلاس است که اخیرا توسط TUV Rheinland فاش شده، تایید شده است.

اگر چه این برنامه به طور کلی برای مصرف کنندگان قابل مشاهده نیست، اما شرکت نمی تواند توسعه دهندگان و علاقه مندان را که دنبال جزئیات و اطلاعاتی از آن است را متوقف کنند. این تعجب آور است که وان پلاس بتواند این قابلیت جدید را در وان پلاس ۸T مثل شارژ سریع ۳۰ واتی که در وان پلاس ۶T مک لارن رونمایی کند.

با توجه به این که شارژ ۶۵ واتی تازگی ندارد. چون که اوپو این را قبلا رونمایی کرده است. در حال حاضر، شارژر ۶۵ واتی سوپر ووک ۲.۰ اوپوو سریعترین راه حل شارژ گوشی های هوشمند است که از یک روش شارژ ۱۰ واتی@ ۶.۵ آمپری استفاده می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

وان پلاس 8T

وان پلاس در حال حاضر منبع ها و کارخانه ها را با این شرکت به اشتراک می گذارد می توان به راحتی از ان فناوری در دستگاه های جدید خود استفاده کند. با این حال، چنین فناوری پرقدرت و سریع با گرمای بیش از حد و افت باتری در بلند مدت همراه خواهد بود.

اما اوپو راه حل این مشکل را پیدا کرده و برای رفع آن از فناوری باتری دو سلولی که اکنون در اوپو فایند ایکس ۲ پرو هم استفاده کرده است. وان پلاس می تواند علاوه بر سیستم خنک کننده داخل گوشی، از این روش برای غلبه بر مشکلات گرمایشی هم استفاه می کند.

رنگ های جدید در سری وان پلاس ۸

علاوه بر این، این همچنین دارای کلمه کلیدی آبی یخی و سایر رنگ های دیگر است که قبل هم موجود بود. این نشان می دهد که سری وان پلاس ۸ می تواند نوع رنگ جدیدی را به ارمغان بیاورد. البته از اینکه کدام مدل با رنگ جدید همراه خواهد داشت، اطلاعاتی وجود ندارد.

با این وجود، وان پلاس به طور کلی شناخته شده است که شامل ارتقا قابل توجهی در مدل های T و شارژ ۶۵ واتی که درواقع یک ارتقا قابل توجه است. پس منتظر اطلاعات بیشتر در روز های آینده خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر