همکاری ازراک با GeIL برای ساخت رم های گیمینگ

همکاری ازراک با GeIL برای ساخت رم های گیمینگ

شرکت های زیادی به حوزه ساخت رم های کامپیوتری وارد شده اند و هر کدام برای خود دارای اعتباری بزرگ و زیادی می باشند که توانسته اند با تولید رم های با کیفیت در این حوزه رقابت بسیار زیاد و نزدیکی را میان شرکت های بزرگ ایجاد کنند.

در سال ۲۰۱۸ شرکت گیگابایت با سری RGB وارد این حوزه شد و به یکی از بهترین تولیدکننده رم های کامپیوتری تبدیل شد، همچنین سال گذشته نیز ازراک تیم Group برای ساخت رم های گرافیکی و گیمینگ وارد این حوزه برای رقابت با رقبای اصلی شد.

بعد از زمان معرفی کامل این شرکت به عنوان یکی از تولیدکنندگان رم های کامپیوتری، ازراک از تلاش خود دست نکشیده است و به هر نحوی می خواهد به یکی از برند های معتبر و برتر در دنیای رم های کامپیوتری تبدیل شود و از این قرار دست به کار های زیادی کرده است و یکی از آنها همکاری با شرکت GeIL بوده است.

همکاری ازراک با GeIL یکی از خاص ترین ترکیبات این شرکت می باشد که در چند سال گذشته شاهد آن بوده ایم و این قابلیت می تواند باعث بهبود محصولات ازراک در ماه ها و سال های آینده باشد، این دو شرکت با همکاری یکدیگر رم های گمینگ تولید خواهند و نام این سری از محصولات با نام انحصاری ازراک Phantom Gaming انجام خواهد گرفت.

امروز اعلام شد این دو شرکت کیت های مختلفی با ظرفیت های متنوع ارائه خواهند داد و گفته می شود تعداد ظرفیت های موجود در کیت ها از ۴ گیگابایت شروع و تا ۶۴ گیگابایت ادامه دار خواهد بود و با ماژول هایی با ظرفیت ۴ گیگابایتی تا ۱۸ گیگابایتی عرضه خواهد شد و با سرعت انتقال ۲۴۰۰ تا ۳۲۰۰ مگاهرتز خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همکاری ازراک با GeIL برای ساخت رم های گیمینگ

همکاری ازراک با GeIL روند جدید در تولید

رم ها در کیت هایی با برق دهی با ظرفیت های ۱.۲ تا ۱.۳۵ ولت کار خواهند کرد و از پاور کامپیوتر ها انرژی خود را دریافت خواهند کرد و کیت هایی که دارای زمان سریعتر خواهند بود نیاز به ولتاژ بالایی نیاز خواهند داشت و از پورت های جانبی همه گانه بهره خواهند برد.

نیو گیگ امروز پنج نمونه از کیت ها را با ظرفیت های ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی را نشان داد و گفته می شود همه این کیت ها برای شرکت AMD بهینه سازی شده است و قیمت اولیه از ۶۸ دلار تا ۱۶۵ دلار خواهد بود و بقیه کیت ها نیز به زودی به لیست ها اضافه خواهند شد و دارای گارانتی های مادام العمر می باشند.

ازراک برای بالا بردن کیفیت خدمات خود دست به کار های زیادی زده است و از جمله این کارها می توان به همکاری با شرکت های دیگری که در حوزه های مختلف فعالیت می کنند اشاره کرد و این شرکت را یکی از خاص ترین ها در حوزه خود نام برد که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر