همکاری اسپیس ایکس با مرکز فضایی ایالات متحده

همکاری اسپیس ایکس با مرکز فضایی ایالات متحده

اسپیس ایکس امروز به طور رسمی اعلام کرده شاهد قابلیت های منحصر به فرد و فوق العاده هوشمند از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و حوزه نجوم خواهیم بود، این شرکت در حال همکاری با دولت آمریکا برای انجام برخی عملیات مخفی می باشد.

طبق گفته ها قرار است این شرکت خصوصی با مرکز فضایی و نجوم ایالات متحده طی یک عملیات سری و مخفی برخی از محموله های فضایی را برای انجام برخی از اتفاقات بسیار متفاوت و ایده آل را برای اولین بار در حوزه نجوم به وجود بیاورد.

حالت هایی که هر دو شرکت به وجود می آورند بسیار مناسب و خاص می باشد و می توان گفت یکی از بهترین و ایده آل ترین قابلیت هایی می باشد که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار بگیرد و بسیار هوشمندانه و خاص باشد.

همکاری اسپیس ایکس با مرکز فضایی آمریکا به صورت محرمانه انجام خواهد گرفت و ارسال محموله و تجهیزات فضایی منتشر نخواهد شد و فقط موشک این عملیات مشخص شده است که آن هم فالکون ۹ تقویت شده شرکت اسپیس ایکس خواهد بود.

اسپیس ایکس در حال گسترش بسیار فوق العاده در حوزه نجوم می باشد و با انجام عملیات بسیار متعدد و مختلف در حال انجام یکی از سخت ترین و البته هوشمندانه ترین اتفاقات و حالت های بسیار ایده آل و قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی می باشد.

همکاری اسپیس ایکس با مرکز فضایی

همکاری اسپیس ایکس با مرکز فضایی

قدرتی که این شرکت در چند سال اخیر به دست آورده است در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و می توان گفت تبدیل به یکی از بهترین و خاص ترین اتفاقات موجود در دنیای فناوری شده است که با در نظر گرفتن اتفاقات متفاوت بهترین حالت این شرکت می باشد.

اضافه شدن تجهیزات بسیار قدرتمند و هوشمندانه به اسپیس ایکس از دیگر قدرتمنایی های این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی محسوب می شود که در بالاترین سطح خود قرار دارد، این عملیات طی بازه زمانی نامشخص انجام خواهد گرفت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر