همکاری اسپیس ایکس با ULA برای عملیات جدید

همکاری اسپیس ایکس با ULA برای عملیات جدید

شرکت اسپیس ایکس برای اجرایی کردن برنامه های خود مجبور به همکاری با سازمان ها و شرکت های مختلفی می شود که بتواند مجوز های مربوطه را بدون هیچ مشکلی دریافت کند و ما نیز شاهد این خواهیم بود که تغییرات جدید می تواند بسیار عالی و کارآمد باشد.

اسپیس ایکس با ULA یا همان (نیروی هوایی ایالات متحده) به یک توافق اولیه دست یافته است تا بتواند برخی از مجوز های مربوط به انجام برخی از عملیات که نیاز به مجوز های بسیار بزرگ و قدرتمندی می باشد دریافت کند و بدون مشکل به آزمایش های خود بپردازد.

این سازمان با دریافت برخی از تجهیزات اولیه موشک از اسپیس ایکس رازی به همکاری شده است و اسپیس ایکس هم یک قول بسیار ویژه به این سازمان داده است که هنوز مشخص نشده اما ماهیت آن نشان از یک پیشنهاد بسیار وسوسه انگیز از سوی اسپیس ایکس می باشد.

همکاری اسپیس ایکس با ULA می تواند یک امتیاز بسیار بزرگ و مثبت برای اسپیس ایکس به همراه داشته باشد و برای عملکرد بهتر این شرکت کمک بسیار زیادی انجام دهد و در نهایت شاهد یک حالت بسیار مناسب و خاص از سوی هر دو طرف خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نیروی هوایی ایالات متحده نیز یکی از قوی ترین بخش های ارتش آمریکا محسوب می شود که با داشتن تجهیزات بسیار دیوانه کننده قدرت بسیار بالایی میان دیگر ارتش های قدرتمند دنیا مانند روسیه و چین دارد که می تواند برای اسپیس ایکس نیز امتیاز مثبت محسوب شود.

همکاری اسپیس ایکس با ULA

همکاری اسپیس ایکس با ULA

ایلان ماسک با برگزاری یک جلسه چند ساعته با رئیس کل قوا نیروی هوایی ایالات متحده خبر از مثبت بودن و انجام شدن برخی از اهداف اسپیس ایکس در این جلسه بود که به نظر می رسد ایلان ماسک توانسته به بهترین شکل ممکن نظر فرمانده کل قوا را به خود جلب کند.

حالا باید منتظر شکل همکاری و نوع همکاری این سازمان با اسپیس ایکس باشیم که می تواند اتفاقات بسیار خوبی را به همراه داشته باشد و شاهد حالتی بسیار مناسب و ایده آلی با هم خواهیم بود که می تواند اتفاقات عالی و جذابی را برای اسپیس ایکس به همراه داشته باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر